/

Побутова хімія

1 767 товарів

Мило господарське Novax для видалення плям, 125 г

Novax

Мило господарське Novax для видалення плям, 125 г

42 ₴

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання DeLaMark Baby 1 л (4820152330178)

DeLaMark

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання DeLaMark Baby 1 л (4820152330178)

350 ₴

350,00 ₴ / л

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Baby 1 кг (4820152330222)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Baby 1 кг (4820152330222)

360 ₴

Екологічне мило для прання Alga Sapone Ecologico, плямовивідник, 400 г (8024656279322)

Alga

Екологічне мило для прання Alga Sapone Ecologico, плямовивідник, 400 г (8024656279322)

98 ₴

Капсули для прання Maxi Power Flower Wind 11 шт (4823098414988)

Maxi Power

Капсули для прання Maxi Power Flower Wind 11 шт (4823098414988)

178 ₴

16,18 ₴ / шт

Рідкий засіб для прання DOA для темних та чорних речей Black 3 л (305608)

DOA

Рідкий засіб для прання DOA для темних та чорних речей Black 3 л (305608)

409 ₴

136,33 ₴ / л

Тверде мило від плям Dr.Beckmann 4008455588919 100 г

Dr. Beckmann

Тверде мило від плям Dr.Beckmann 4008455588919 100 г

215 ₴

Гель для прання кольорових тканин Denktmit Color & Care, 1.5 л (30 прань)

Denkmit

Гель для прання кольорових тканин Denktmit Color & Care, 1.5 л (30 прань)

366 ₴

244,00 ₴ / л

Екологічний гіпоалергенний концентрований гель для прання Winni's Lavatrice Aleppo для всіх типів тканин і делікатного одягу, 30 прань, 1350 мл (8002295037305)

Winni's

Екологічний гіпоалергенний концентрований гель для прання Winni's Lavatrice Aleppo для всіх типів тканин і делікатного одягу, 30 прань, 1350 мл (8002295037305)

381 ₴

282,22 ₴ / л

Пральний порошок Helmann автомат, для всіх типів прання, 800г

Helmann

Пральний порошок Helmann автомат, для всіх типів прання, 800г

76 ₴

95,00 ₴ / кг

Засіб для прання Waschkonig Mix Color рідкого 3 л (4260418935585)

Der Waschkonig C.G.

Засіб для прання Waschkonig Mix Color рідкого 3 л (4260418935585)

382 ₴

Капсули для прання PERLUX Color 26шт

Perlux

Капсули для прання PERLUX Color 26шт

374 ₴

Порошок для прання Active Universal універсальний 400 г (4820196010739)

Active

Порошок для прання Active Universal універсальний 400 г (4820196010739)

51 ₴

127,50 ₴ / кг

Гель для прання JO Wash Color з ароматом свіжості 4 л. (4820196012481)

JO

Гель для прання JO Wash Color з ароматом свіжості 4 л. (4820196012481)

267 ₴

66,75 ₴ / л

Гель для прання Active PRO Black з ароматом свіжості 4.5 л. (4820196011347)

Active

Гель для прання Active PRO Black з ароматом свіжості 4.5 л. (4820196011347)

322 ₴

71,56 ₴ / л

Гель для прання Active White білих тканин 4.5 л. (4820196010203)

Active

Гель для прання Active White білих тканин 4.5 л. (4820196010203)

286 ₴

63,56 ₴ / л

Пральний порошок Active Color 5 кг. (4820196011132)

Active

Пральний порошок Active Color 5 кг. (4820196011132)

386 ₴

77,20 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат UIU Baby Безфосфатний 1.2 кг (4820152333216)

UIU

Пральний порошок-концентрат UIU Baby Безфосфатний 1.2 кг (4820152333216)

300 ₴

Гель для прання Waschkonig Black 3.305 л (4260418935721)

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Waschkonig Black 3.305 л (4260418935721)

249 ₴

75,34 ₴ / л

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark Black 1 л (4820152330185)

DeLaMark

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark Black 1 л (4820152330185)

341 ₴

Гель для прання Helmann Universal для білих та кольорових речей, 5л

Helmann

Гель для прання Helmann Universal для білих та кольорових речей, 5л

341 ₴

68,20 ₴ / л

Гель для прання Purox Color 4.3 л (4260418935004)

Purox

Гель для прання Purox Color 4.3 л (4260418935004)

356 ₴

82,79 ₴ / л

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 2 л (4820196011507)

Free

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 2 л (4820196011507)

155 ₴

77,50 ₴ / л

Пральний порошок Active White 5 кг. (4820196011149)

Active

Пральний порошок Active White 5 кг. (4820196011149)

386 ₴

77,20 ₴ / кг