Побутова хімія
1 185 товарів
Porcoz
Гель для прочищення труб Porcoz 1 л (137594)
169 ₴
169,00 ₴ / л
Сан Клин
Засіб San Clean Prof Line для чищення кахлю та фаянсу 750 мл (4820003544143)
174 ₴
232,00 ₴ / л
Чистюня
Засіб для чищення унітазу Чистюня Лимон 1 л (4820168430268)
118 ₴
118,00 ₴ / л
Засіб Biossot NeoCleanPro Анти-наліт для миття ванних кімнат 550 г (4820255110509)
107 ₴
DeLaMark
Засіб для миття туалету DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 1 л (4820152333759)
210 ₴
210,00 ₴ / л
DeLaMark
Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330703)
182 ₴
364,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333711)
182 ₴
364,00 ₴ / л
Sano
Засіб для прочищення труб sano drain (200 г) (7290011877859)
251 ₴
Sidolux
Засіб для чищення фуги та швів Sidolux Profi 750мл
129 ₴
172,00 ₴ / л
Sano
Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Lotus, 750 мл (7290108352153)
202 ₴
269,33 ₴ / л
Mister Lemon
Білизна у таблетках Mister Lemon 1 г (4820178063494)
36 ₴
Dasty
Dasty Professional засіб для видалення вапняного нальоту Super Antikalk 700 мл
202 ₴
288,57 ₴ / л
Krot профі
Засіб для чищення труб KROT Профі, 80 г
58 ₴
DeLaMark
Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)
182 ₴
364,00 ₴ / л
Sano
Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)
105 ₴
UIU
Засіб для миття ванної кімнати UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333353)
135 ₴
270,00 ₴ / л
Duck (Туалетне Каченя)
Утьонок стікер чистоти Океанський оазис 3 шт
80 ₴
Мілам
Засіб рідкий санітарно-гігієнічний МілаМ-chemical Сантрі лимон 1 л
111 ₴
111,00 ₴ / л
Мілам
Гель для чищення милам сhemical санітарно-гігієнічний ароматизований (1 л) (4820152290748)
142 ₴
142,00 ₴ / л
Active
Засіб для чищення унітазу Active Ocean Fresh з хлором 1 л (4820196012740)
109 ₴
109,00 ₴ / л
Kalyon
Дезінфікуючий засіб для туалету Kalyon 8698848000478 весняний бриз 750 мл
147 ₴
196,00 ₴ / л
Bref
Кульки для унітазу Bref Triple М'ята та Евкаліпт 120 г (9000101360578)
189 ₴
Сан Клин
Сантік від іржи б/розпилювача 500г (4820003540565)
113 ₴
La Antigua Lavandera
Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат хвоя, 1.5 л
116 ₴
77,33 ₴ / л