/

Побутова хімія

1 767 товарів

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021) у 4 магазинах

iGel

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)

від 146 ₴

224,62 ₴ / л

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл у 4 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл

від 72 ₴

95,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г у 4 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г

від 224 ₴

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407) у 4 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)

від 89 ₴

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г у 4 магазинах

Mr Muscle

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г

від 25 ₴

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л у 4 магазинах

Мілам

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л

від 95 ₴

94,50 ₴ / л

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845) у 4 магазинах

Bref

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)

від 65 ₴

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л у 4 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл

від 147 ₴

Гель для прання універсальний Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880448) у 3 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання універсальний Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880448)

від 419 ₴

209,50 ₴ / л

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427) у 3 магазинах

K2r

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427)

від 179 ₴

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390) у 3 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390)

від 249 ₴

103,75 ₴ / кг

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274) у 3 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274)

від 299 ₴

142,38 ₴ / кг

Капсули для прання Woolite для Чорних та Джинсових тканин з Кератином 33 прання (5900627094145) у 3 магазинах

Woolite

Капсули для прання Woolite для Чорних та Джинсових тканин з Кератином 33 прання (5900627094145)

від 312 ₴

9,45 ₴ / шт

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223) у 3 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223)

від 129 ₴

12,90 ₴ / шт

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г у 3 магазинах

Gala

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г

від 38 ₴

Гель Perwoll для прання делікатних тканин 3000 мл (9000101809640) у 3 магазинах

Perwoll

Гель Perwoll для прання делікатних тканин 3000 мл (9000101809640)

від 649 ₴

216,33 ₴ / л

Гель для прання Perwoll для кольорових речей 4000 мл (9000101810172) у 3 магазинах

Perwoll

Гель для прання Perwoll для кольорових речей 4000 мл (9000101810172)

від 699 ₴

174,75 ₴ / л

Гель для прання Persil Active Gel Deep Clean 66 циклів прання 2.97 л (9000101598902) у 3 магазинах

Persil

Гель для прання Persil Active Gel Deep Clean 66 циклів прання 2.97 л (9000101598902)

від 850 ₴

286,16 ₴ / л

Гель для прання ChanteClair Muschio Bianco з ароматом білого мускусу, 1575 мл (35 прань) у 3 магазинах

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair Muschio Bianco з ароматом білого мускусу, 1575 мл (35 прань)

від 421 ₴

267,30 ₴ / л

Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Color Для кольорового 70 шт (8700216764186) у 3 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Color Для кольорового 70 шт (8700216764186)

від 869 ₴

12,41 ₴ / шт

Пральний порошок Persil Колор Свіжість Сілану 2700 г (9000101806335) у 3 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Колор Свіжість Сілану 2700 г (9000101806335)

від 390 ₴

144,41 ₴ / кг

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)

від 59 ₴

118,00 ₴ / л