/

Побутова хімія

1 597 товарів

Обполіскувач для білизни Sano Maxima Sensitive 1 л змінна упаковка (7290010935437)

Sano

Обполіскувач для білизни Sano Maxima Sensitive 1 л змінна упаковка (7290010935437)

210 ₴

210,00 ₴ / л

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

White Day

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

29 ₴

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

Omino Bianco

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

204 ₴

226,67 ₴ / л

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

Калушанка

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

29 ₴

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

99 ₴

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

Білі вітрила

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

79 ₴

Засіб для видалення плям Vanish Oxi Action 970 г (5908252015962)

Vanish

Засіб для видалення плям Vanish Oxi Action 970 г (5908252015962)

433 ₴

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

Мілам

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

143 ₴

190,67 ₴ / л

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

Denkmit

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

166 ₴

332,00 ₴ / л

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

Astonish

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач для білизни "Натхнення". EcoPlant for Home, 1000 мл

EcoPlant for Home

Кондиціонер-ополіскувач для білизни "Натхнення". EcoPlant for Home, 1000 мл

240 ₴

240,00 ₴ / л

Плямовивідник та підсилювач для кольорових речей 5в1 Omino Bianco 900мл Італія

Omino Bianco

Плямовивідник та підсилювач для кольорових речей 5в1 Omino Bianco 900мл Італія

448 ₴

497,78 ₴ / л

Плямовивідник відбілювач Orsetto Additivo Sbianca e Smacchia добавка для прання, 500 г 8000172110332

Orsetto

Плямовивідник відбілювач Orsetto Additivo Sbianca e Smacchia добавка для прання, 500 г 8000172110332

116 ₴

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action 970 г (5908252015979)

Vanish

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action 970 г (5908252015979)

427 ₴

Універсальний миючий засіб-відбілювач Scala Candeggina Classica із хлором 1 л (8006130503031)

Scala

Універсальний миючий засіб-відбілювач Scala Candeggina Classica із хлором 1 л (8006130503031)

87 ₴

87,00 ₴ / л

Засіб для виведення плям Мілам 1 л (4820077610027)

Мілам

Засіб для виведення плям Мілам 1 л (4820077610027)

101 ₴

101,00 ₴ / л

Рідке жовчне мило проти плям Denkmit з щіточкою, 250 мл

Denkmit

Рідке жовчне мило проти плям Denkmit з щіточкою, 250 мл

172 ₴

688,00 ₴ / л

Еко засіб для видалення плям з кольорових речей Tortilla 200 г ( 4820049380606 )

Tortilla

Еко засіб для видалення плям з кольорових речей Tortilla 200 г ( 4820049380606 )

42 ₴

Плямовивідник підсилювач до прання в капсулах дезінфікуючий omino b.add.idROCaps igien. 10 шт.

Omino Bianco

Плямовивідник підсилювач до прання в капсулах дезінфікуючий omino b.add.idROCaps igien. 10 шт.

192 ₴

Плямовивідник Porcoz 1 л (137592)

Porcoz

Плямовивідник Porcoz 1 л (137592)

269 ₴

269,00 ₴ / л

Засіб для видалення плям БОС плюс Color гель кисневий для кольорових тканин 100 мл (4820178060042)

Бос Плюс

Засіб для видалення плям БОС плюс Color гель кисневий для кольорових тканин 100 мл (4820178060042)

26 ₴

260,00 ₴ / л

Порошок для посудомийних машин Delamark з активним киснем 1 кг (4820152333599)

DeLaMark

Порошок для посудомийних машин Delamark з активним киснем 1 кг (4820152333599)

363 ₴

Таблетки для посудомийних машин Ultimate Plus All in 1 25 шт (5908252010721)

Finish

Таблетки для посудомийних машин Ultimate Plus All in 1 25 шт (5908252010721)

574 ₴

22,96 ₴ / шт

Екологічний гель для миття посуду в посудомийних машинах EcoPlant For Home 650 мл

EcoPlant for Home

Екологічний гель для миття посуду в посудомийних машинах EcoPlant For Home 650 мл

139 ₴