Побутова хімія
1 185 товарів
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання IGEL Black 2л
від 281 ₴
140,50 ₴ / л
Persil
Капсули для прання Persil 4in1 Discs Expert Stain Removal Deep Clean 11 шт (9000101802436)
від 235 ₴
General
Рідкий засіб для прання кольорових речей General 5в1 1.98 л (8001990039058)
від 200 ₴
100,96 ₴ / л
у 3 магазинах
CLEVER
Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779873)
від 205 ₴
Gallus
Гель для прання Gallus 3 в 1 Vollwaschmittel Універсальний 2 л (4251415301312)
від 243 ₴
121,55 ₴ / л
у 3 магазинах
Solar
Гель для прання Solar Universal 5 л (4820269930186)
від 294 ₴
58,80 ₴ / л
у 3 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання чорних тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467198)
від 249 ₴
249,00 ₴ / л
Coccolino
Гель для прання Coccolino Care для кольорових речей 1.12 л (8720181019388)
від 246 ₴
219,55 ₴ / л
Procter & Gamble
Пральний порошок для ручного прання Gala Аква-Пудра Французький аромат для кольорових речей 3 цикли, 405 г
від 50 ₴
123,21 ₴ / кг
у 3 магазинах
Ariel
Гель для прання Ariel Для чутливї шкіри 25 циклів прання 1.125 л (8700216691697)
від 299 ₴
у 3 магазинах
Savex
Пральний порошок Savex автомат Color 3450 г (3800024047923)
від 299 ₴
Procter & Gamble
Пральний порошок Ariel Аква-Пудра Color, 300 г
від 60 ₴
199,67 ₴ / кг
Losk
Капсули для прання Losk Power Caps Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійська квітка 22 шт (9000101802467)
від 217 ₴
9,86 ₴ / шт
Silan
Кондиціонер для білизни Silan Sensitive&Baby 1408 мл (9000101801064)
від 176 ₴
у 3 магазинах
Coccolino
Coccolino концентрований кондиціонер для білизни «Аромат парфуму та догляду»
від 203 ₴
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor Квітковий букет 59 циклів прання 1.239 л
від 179 ₴
144,47 ₴ / л
Silan
Кондиціонер для білизни Silan Sensitive Derma&Care 1100 мл (9000101590661)
від 175 ₴
159,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor для чутливої шкіри, 798 мл (38 прань)
від 124 ₴
155,39 ₴ / л
Semana
Кондиціонер для прання Semana Extra Fresh Spring Bloom 800 мл
від 109 ₴
136,25 ₴ / л
Semana
Кондиціонер для прання Semana Extra Fresh Clear Breeze 800 мл
від 109 ₴
136,25 ₴ / л
у 3 магазинах
Savex
Кондиціонер для тканин Savex Soft Sunny 800 мл (3800024048937)
від 102 ₴
127,50 ₴ / л
у 3 магазинах
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Relaxing Maldives 770 мл
від 107 ₴
138,96 ₴ / л
Tesori d'Oriente
Кондиціонер для білизни парфумований Tesori d'Oriente Японські ритуали 760 мл
від 149 ₴
195,92 ₴ / л
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Sensual Rose 770 мл (9000101583250)
від 70 ₴
90,78 ₴ / л