/

Побутова хімія

1 597 товарів

Активний гель для чищення унітазів з хлором TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063937 )

TURBOчист

Активний гель для чищення унітазів з хлором TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063937 )

158 ₴

158,00 ₴ / л

Засіб Solar для видалення цвілі та грибка 500мл (4820269930124)

Solar

Засіб Solar для видалення цвілі та грибка 500мл (4820269930124)

78 ₴

156,00 ₴ / л

Сан Клін Сантік д/догляду за унітазами, блакитний 5л (4820003543047)

Сан Клин

Сан Клін Сантік д/догляду за унітазами, блакитний 5л (4820003543047)

463 ₴

92,60 ₴ / л

Туалетний блок SANO Sanobon Blue Apple 55 г до 800 змивань, синя вода + антибактеріальний “Яблуко”

Sano

Туалетний блок SANO Sanobon Blue Apple 55 г до 800 змивань, синя вода + антибактеріальний “Яблуко”

142 ₴

Рідина для чищення ванн DeLaMark з ароматом лимона 1 л (4820152331892)

DeLaMark

Рідина для чищення ванн DeLaMark з ароматом лимона 1 л (4820152331892)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засіб для миття акрилових поверхонь Jet Bathroom Sano 750 мл (7290107280389)

Sano

Засіб для миття акрилових поверхонь Jet Bathroom Sano 750 мл (7290107280389)

275 ₴

366,67 ₴ / л

Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

Мілам

Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

49 ₴

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

Denkmit

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

229 ₴

305,33 ₴ / л

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

280 ₴

622,22 ₴ / л

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Квіткова Свіжість, 1 л

Чистюня

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Квіткова Свіжість, 1 л

154 ₴

154,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Мілам Chemical Кріт гранули 80 г (4820152290847)

Мілам

Засіб для прочищення труб Мілам Chemical Кріт гранули 80 г (4820152290847)

34 ₴

Засіб для чищення унітазу Active PR Pine Fresh з хлором 750 мл (4820196012764)

Active

Засіб для чищення унітазу Active PR Pine Fresh з хлором 750 мл (4820196012764)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

Active

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

IRGE

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

69 ₴

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

Galax

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

104 ₴

138,67 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

Active

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

Blyskavka

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

34 ₴

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

295 ₴

3 933,33 ₴ / л