/

Побутова хімія

1 767 товарів

Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare, 750 мл

Pulirapid

Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare, 750 мл

153 ₴

204,00 ₴ / л

Лужний гелевий засіб Biossot NeoCleanPro Анти-жир для чищення поверхонь 5.5 кг (4820255110073)

Лужний гелевий засіб Biossot NeoCleanPro Анти-жир для чищення поверхонь 5.5 кг (4820255110073)

290 ₴

Рідка сода Tortilla 500 мл ( 4820178060790 )

Tortilla

Рідка сода Tortilla 500 мл ( 4820178060790 )

66 ₴

132,00 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Червоний гранат 300 мл (4820271000068)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Червоний гранат 300 мл (4820271000068)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Засіб проти накипу з натуральним оцтом Pulirapid Anticalcare ACETO, 750 мл

Pulirapid

Засіб проти накипу з натуральним оцтом Pulirapid Anticalcare ACETO, 750 мл

150 ₴

200,00 ₴ / л

Засіб видалення жиру Galax das Power Clean Professional 500мл((4262396145819)

Galax

Засіб видалення жиру Galax das Power Clean Professional 500мл((4262396145819)

129 ₴

258,00 ₴ / л

Засіб для миття кухні IGEL Kitchen Cleaner 650мл

iGel

Засіб для миття кухні IGEL Kitchen Cleaner 650мл

153 ₴

235,38 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Кава і тирамісу 300 мл (4820271000020)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Кава і тирамісу 300 мл (4820271000020)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Крем для чищення DOA Букет квітів 750 мл (305625)

DOA

Крем для чищення DOA Букет квітів 750 мл (305625)

119 ₴

158,67 ₴ / л

Засіб для миття кухні DeLaMark Квітковий 500 мл (4820152331878)

DeLaMark

Засіб для миття кухні DeLaMark Квітковий 500 мл (4820152331878)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare Trigger, 500 мл

Pulirapid

Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare Trigger, 500 мл

121 ₴

242,00 ₴ / л

Універсальний очищувач Astonish з олією апельсину, 750 мл

Astonish

Універсальний очищувач Astonish з олією апельсину, 750 мл

129 ₴

172,00 ₴ / л

Крем-миючий засіб ACTIFF Scouring Cream з ароматом лимона, 750 мл

Actiff

Крем-миючий засіб ACTIFF Scouring Cream з ароматом лимона, 750 мл

189 ₴

Засіб для миття посуду Porcoz Алое вера 675 мл (137603)

Porcoz

Засіб для миття посуду Porcoz Алое вера 675 мл (137603)

119 ₴

176,30 ₴ / л

Засіб для миття посуду Kalyon Extra Океан 735 мл (304375)

Kalyon

Засіб для миття посуду Kalyon Extra Океан 735 мл (304375)

69 ₴

93,88 ₴ / л

Знежирюючий засіб TopEffect для миття різних поверхонь Анти-жир спрей 500 мл (4820255110998)

Top Effect

Знежирюючий засіб TopEffect для миття різних поверхонь Анти-жир спрей 500 мл (4820255110998)

76 ₴

152,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Білі квіти бавовни 500 мл (4820152333674)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Білі квіти бавовни 500 мл (4820152333674)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Зелений чай 300 мл (4820271000051)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Зелений чай 300 мл (4820271000051)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Солодкий апельсин 300 мл (4820271000013)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Солодкий апельсин 300 мл (4820271000013)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Еко засіб для видалення пригорілих забруднень Tortilla 450 мл (4820178061001)

Tortilla

Еко засіб для видалення пригорілих забруднень Tortilla 450 мл (4820178061001)

114 ₴

253,33 ₴ / л

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus 500 мл

Sano

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus 500 мл

269 ₴

538,00 ₴ / л

Denkmit Hygienereiniger Küche & Kühlschrank 750 мл — гігієнічний спрей для кухні та холодильника, видаляє до 99,9% бактерій

Denkmit

Denkmit Hygienereiniger Küche & Kühlschrank 750 мл — гігієнічний спрей для кухні та холодильника, видаляє до 99,9% бактерій

199 ₴

265,33 ₴ / л

Спрей для видалення жиру, нагару МилаМ 500 мл (4820077610355)

Мілам

Спрей для видалення жиру, нагару МилаМ 500 мл (4820077610355)

115 ₴

230,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330680)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330680)

169 ₴

338,00 ₴ / л