/

Побутова хімія

1 597 товарів

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

Kalyon

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

85 ₴

113,33 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

TURBOчист

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

93 ₴

186,00 ₴ / л

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

Deco Industrie

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

247 ₴

329,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

Scala

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

158 ₴

210,67 ₴ / л

Органічний універсальний антибактеріальний засіб Sodasan 0.5 л (4019886019200)

Sodasan

Органічний універсальний антибактеріальний засіб Sodasan 0.5 л (4019886019200)

514 ₴

1 028,00 ₴ / л

Сан Клін Засіб для видалення бруду та плісняви 5 кг (4820003543139)

Сан Клин

Сан Клін Засіб для видалення бруду та плісняви 5 кг (4820003543139)

502 ₴

Універсальний щоденний засіб для догляду за ванною кімнатою -HG Bathroom Cleaner All Surfaces

HG

Універсальний щоденний засіб для догляду за ванною кімнатою -HG Bathroom Cleaner All Surfaces

573 ₴

Спрей для чищення кухні Pro Wash Антижир 750 г (4262396145451)

PRO WASH

Спрей для чищення кухні Pro Wash Антижир 750 г (4262396145451)

87 ₴

Підвісний туалетний блок Blyskavka Морська свіжість 35 г (4820055140935)

Blyskavka

Підвісний туалетний блок Blyskavka Морська свіжість 35 г (4820055140935)

35 ₴

Засіб для чищення іржі для емальованих поверхонь Dr.Prakti ZERO Green Forest 750 мл (5900308779545)

dr. Prakti

Засіб для чищення іржі для емальованих поверхонь Dr.Prakti ZERO Green Forest 750 мл (5900308779545)

102 ₴

136,00 ₴ / л

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Цвітіння заходу сонця 8595025835680 40 г

Dr.Devil

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Цвітіння заходу сонця 8595025835680 40 г

162 ₴