/

Побутова хімія

1 767 товарів

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

Astonish

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

The Pink Stuff

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

199 ₴

265,33 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

Pulirapid

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

124 ₴

248,00 ₴ / л

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

TURBOчист

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

94 ₴

188,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

Denkmit

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

159 ₴

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

Сан Клин

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

146 ₴

292,00 ₴ / л

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

TURBOчист

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

TURBOчист

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

158 ₴

158,00 ₴ / л

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

Tortilla

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

63 ₴

Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

dr. Prakti

Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

72 ₴

96,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазів TURBOчист Professional з активним киснем 1 л (4820178063890)

Turbo

Засіб для чищення унітазів TURBOчист Professional з активним киснем 1 л (4820178063890)

192 ₴

192,00 ₴ / л

Туалетний точковий блок Dr. Devil Квітковий захід, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Квітковий захід, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Засіб San Clean Prof Line для видалення вапна та іржі 750 мл (4820003544129)

Сан Клин

Засіб San Clean Prof Line для видалення вапна та іржі 750 мл (4820003544129)

189 ₴

252,00 ₴ / л

Засіб від нальоту та іржі Sidolux Profi 750мл

Sidolux

Засіб від нальоту та іржі Sidolux Profi 750мл

154 ₴

205,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб TURBOчист 200 г (4823015913785)

TURBOчист

Гранули для прочищення труб TURBOчист 200 г (4823015913785)

76 ₴

Спрей для чищення кухні DOA Лимон 750 мл (305619)

DOA

Спрей для чищення кухні DOA Лимон 750 мл (305619)

179 ₴

238,67 ₴ / л

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Полярна вода 8595025835673 40 г

Dr.Devil

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Полярна вода 8595025835673 40 г

162 ₴

Гранульований засіб Porcoz для прочищення труб 2х50 г (305426)

Porcoz

Гранульований засіб Porcoz для прочищення труб 2х50 г (305426)

99 ₴

Засіб для миття ванної кімнати UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333360)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333360)

150 ₴

300,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки Galax das PowerClean запаска 500 мл (4260637724410)

Galax

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки Galax das PowerClean запаска 500 мл (4260637724410)

109 ₴

218,00 ₴ / л