Побутова хімія
1 597 товарів
у 3 магазинах
Coccolino
Coccolino рідкий мийний засіб Sensitive для делікатного прання
від 464 ₴
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання IGEL Perfumed Edition 4в1 2л
від 312 ₴
156,00 ₴ / л
Teo Bebe
Пральний порошок Teo Bebe Aloe 400гр (3800024022845)
від 26 ₴
64,75 ₴ / кг
Persil
Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 18 циклів прання 2.7 кг (9000101805079)
від 390 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch Sensetive Алоє Віра 4009175968265 1500 мл
від 454 ₴
302,67 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Dark Bloom для темних речей 3 л (9000101811322)
від 359 ₴
119,67 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальне обезжирююча засіб для миття підлог ChanteClair Марсельское мило і Лимон 750мл
від 107 ₴
142,67 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальне обезжирююча засіб для миття підлог Chante Clair Білий Мускус 750мл
від 108 ₴
144,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Засіб для чищення підлоги та стін Cif Лавандова свіжість 1100 мл (8721201974731)
від 104 ₴
94,55 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Засіб для чищення підлоги та стін Cif Альпійська свіжість 1.1л. (8721201974717)
від 96 ₴
87,27 ₴ / л
у 3 магазинах
Mr. Proper
Миюча рідина для підлоги та стін Mr. Proper Ранкова роса 1.5 л
від 149 ₴
99,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Air Wick
Ароматизатор повітря Air Wick Освіжаюча малина та лайм 237 мл (4820232970881)
від 110 ₴
464,13 ₴ / л
у 3 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон до автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Магнолія та квітуча вишня 250 мл (4820232970973)
від 180 ₴
720,00 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання iGel White з ароматом свіжості 2 л. (5999577880106)
від 234 ₴
117,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Solar
Капсули для прання Solar Universal Vanilla Orchid 10 шт (4820269930278)
від 129 ₴
12,90 ₴ / шт
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання iGel Universal Gentle power кольорових та білих тканин 2 л. (5999577880076)
від 234 ₴
117,00 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання iGEL кольорових речей 2 л. (5999577880083)
від 234 ₴
117,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Sano
Засіб для чищення ванн та сантехніки Sano JET Bathroom, 1 л
від 164 ₴
164,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Procter & Gamble
Пральний порошок Tide Аква-Пудра Color 6 циклів, 900 г
від 124 ₴
137,78 ₴ / кг
Procter & Gamble
Пральний порошок для ручного прання Gala Аква-Пудра Французький аромат, 300 г
від 26 ₴
86,67 ₴ / кг
у 3 магазинах
PRO WASH
Гель для прання Pro Wash Універсальний 4 л (4260637722119)
від 164 ₴
Persil
Диски для прання Persil 4in1 Discs Deep Clean 26 шт Колор 26шт*16,5г
від 345 ₴
у 3 магазинах
Tide
Пральний порошок Tide Аква-Пудра Color 15 циклів прання 2.1 кг (8006530172301)
від 275 ₴
130,95 ₴ / кг
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання IGEL Black 2л
від 281 ₴
140,50 ₴ / л