/

Побутова хімія

1 185 товарів

Засіб для миття посуду Morning Fresh Lemon 400 мл у 3 магазинах

Morning Fresh

Засіб для миття посуду Morning Fresh Lemon 400 мл

від 94 ₴

235,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Maxi Power Бабл Гам 1 л (4823098408505) у 3 магазинах

Maxi Power

Засіб для миття посуду Maxi Power Бабл Гам 1 л (4823098408505)

від 172 ₴

172,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду DOA Яблуко 750 мл (305630) у 3 магазинах

DOA

Засіб для миття посуду DOA Яблуко 750 мл (305630)

від 69 ₴

92,00 ₴ / л

Рідина для посудомийних машин Dr.Prakti для додання блиску посуду 1 л (5900308777183) у 3 магазинах

dr. Prakti

Рідина для посудомийних машин Dr.Prakti для додання блиску посуду 1 л (5900308777183)

від 101 ₴

Таблетки для посудомийних машин Finish All in 1 20 шт. (5900627090215) у 3 магазинах

Finish

Таблетки для посудомийних машин Finish All in 1 20 шт. (5900627090215)

від 237 ₴

11,85 ₴ / шт

Засіб для миття посуду Galax Лимон 480 г (4262396142986) у 3 магазинах

Galax

Засіб для миття посуду Galax Лимон 480 г (4262396142986)

від 59 ₴

Засіб для ручного миття посуду Balance 450 мл (4770495351647) у 3 магазинах

Balance

Засіб для ручного миття посуду Balance 450 мл (4770495351647)

від 84 ₴

186,44 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Pro Wash Ефект соди дой-пак 460 г (4260637724090) у 3 магазинах

PRO WASH

Засіб для ручного миття посуду Pro Wash Ефект соди дой-пак 460 г (4260637724090)

від 45 ₴

Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Ocean 650 мл. у 3 магазинах

iGel

Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Ocean 650 мл.

від 125 ₴

192,31 ₴ / л

Універсальний засіб для чищення IGEL Lavender з ароматом лаванди 650 мл у 3 магазинах

iGel

Універсальний засіб для чищення IGEL Lavender з ароматом лаванди 650 мл

від 125 ₴

192,31 ₴ / л

Універсальний очищувач Frosch Малина, 750 мл. 4001499947537 у 3 магазинах

Frosch

Універсальний очищувач Frosch Малина, 750 мл. 4001499947537

від 115 ₴

Універсальний очищувач Сода Frosch , 500 мл. 4001499152061 у 3 магазинах

Frosch

Універсальний очищувач Сода Frosch , 500 мл. 4001499152061

від 118 ₴

236,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Лимон 250 мл (8717163044735) у 3 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Актив Лимон 250 мл (8717163044735)

від 41 ₴

163,60 ₴ / л

Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Marsiglia 650 мл. у 3 магазинах

iGel

Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Marsiglia 650 мл.

від 125 ₴

192,31 ₴ / л

Chanteclair Sgrassatore універсальний спрей з бікарбонатом, 600 мл у 3 магазинах

ChanteClair

Chanteclair Sgrassatore універсальний спрей з бікарбонатом, 600 мл

від 113 ₴

188,33 ₴ / л

Гігієнічний очисний засіб nO% Green Home Еко 500 мл (4823080004456) у 3 магазинах

nO%Green Home

Гігієнічний очисний засіб nO% Green Home Еко 500 мл (4823080004456)

від 52 ₴

104,00 ₴ / л

Кристал д/ч-ки склокерамічних поверхонь з розпилювачем 500г (4820003542040) у 3 магазинах

Сан Клин

Кристал д/ч-ки склокерамічних поверхонь з розпилювачем 500г (4820003542040)

від 64 ₴

127,00 ₴ / л

Спрей з відбілювачем Mr. Proper Гігієна Евкаліпт 800 мл (8700216517973) у 3 магазинах

Mr. Proper

Спрей з відбілювачем Mr. Proper Гігієна Евкаліпт 800 мл (8700216517973)

від 99 ₴

123,75 ₴ / л

Універсальний очищувач 750 мл Апельсин Frosch 4001499140648 у 3 магазинах

Frosch

Універсальний очищувач 750 мл Апельсин Frosch 4001499140648

від 139 ₴

Засіб для чищення духовки та гриля Gallus Backofen Grill-Reiniger від жиру, нагару та пригорілих залишків, спрей, 750 мл у 3 магазинах

Gallus

Засіб для чищення духовки та гриля Gallus Backofen Grill-Reiniger від жиру, нагару та пригорілих залишків, спрей, 750 мл

від 42 ₴

55,87 ₴ / л

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693) у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693)

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667 у 3 магазинах

Frosch

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667

від 101 ₴

202,00 ₴ / л

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л у 3 магазинах

Domestos

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл

від 89 ₴

177,80 ₴ / л