Прання
106 товарів
у 4 магазинах
Frosch
Плямовивідник Frosh з активним киснем, 75 мл. 4001499926099
від 122 ₴
1 626,67 ₴ / л
у 4 магазинах
Ariel
Порошок-плямовивідник Ariel Color Diamond Bright для кольорових тканин, 500 г
від 229 ₴
у 3 магазинах
Vanish
Плямовивідник порошкоподібний для тканин Vanish Oxi Action 470 г (5900627081725/5900627063165)
від 277 ₴
у 3 магазинах
ChanteClair
Рідкий засіб для виведення плям ChanteClair Scioglimacchia Extra Power, 500 мл
від 230 ₴
460,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Плямовивідник Dr. Beckmann для оббивки м'яких меблів 400 мл (4008455578019)
від 184 ₴
460,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Ariel
Плямовивідник для кольорових речей Ariel Stain Remover Gel Diamond Bright гель для виведення плям та збереження яскравості кольорової білизни засіб для видалення складних плям 950 мл (8435495830542)
від 233 ₴
у 3 магазинах
ChanteClair
Засіб для виведення плям Chanteclair Extra Power 625 мл — професійна сила для комірців, манжет і складних зон
від 243 ₴
у 3 магазинах
Parus
Плямовивідник для кольорових тканин Парус, 200 г
від 33 ₴
Ariel
Порошок плямовивідник Ariel Color Diamond Bright для кольорових тканин, 150 г
від 84 ₴
у 3 магазинах
Solar
Плямовивідник Solar OxyPRO Color 200 г (4820269930568)
від 45 ₴
у 3 магазинах
ChanteClair
Chanteclair спрей для виведення плям 500 мл
від 206 ₴
412,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Засіб для видалення плям від фруктів та напоїв Dr. Beckmann, 50 г
від 114 ₴
2 280,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Ariel
Засоб для виведення плям Ariel White Diamond Bright, 150 г(8435495841982)
від 64 ₴
Dr. Beckmann
Плямовивідник у формі маркера Dr.Beckmann Express Fleckenentferner Express-Stift Crayon 9 мл
від 207 ₴
23 000,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Parus
Відбілювач для білих тканин Парус, 200 г
від 33 ₴
у 2 магазинах
Sano
Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602)
від 291 ₴
388,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222)
від 292 ₴
973,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл
від 127 ₴
2 540,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Плямовивідник Dr. BECKMANN іржа і дезодорант 50 мл (4008455004099)
від 119 ₴
2 380,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл (4008455589916)
від 125 ₴
2 500,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: кров і білкові плями 50 мл (4008455589213)
від 99 ₴
1 980,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник від плям клею і жувальної гумки Dr.Beckmann Експерт офіс хобі 50 мл (4008455589411)
від 124 ₴
2 480,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Parus
Відбілювач Парус BIO для білих тканин, 450 г
від 69 ₴
у 2 магазинах
Parus
Плямовивідник «Парус 3в1» 200г.
від 47 ₴