/
Порошок-концентрат пральний Sodasan Heavy Duty для сильних забруднень, для білих та кольорових речей з пом'якшувачем води та кисневим відбілювачем 1 кг (4019886050609)

Sodasan

Порошок-концентрат пральний Sodasan Heavy Duty для сильних забруднень, для білих та кольорових речей з пом'якшувачем води та кисневим відбілювачем 1 кг (4019886050609)

669 ₴

Багатофункціональний кисневий засіб Parus active oxygen Percarbonate 1кг(4820017663595)

Parus

Багатофункціональний кисневий засіб Parus active oxygen Percarbonate 1кг(4820017663595)

266 ₴

Засіб МІЛАМ Сhemical для прання та видалення плям для кольорової білизни 200 г (4820152290878)

Мілам

Засіб МІЛАМ Сhemical для прання та видалення плям для кольорової білизни 200 г (4820152290878)

47 ₴

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: Мастило та бітум 50 мл

Dr. Beckmann

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: Мастило та бітум 50 мл

114 ₴

2 280,00 ₴ / л

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action Кришталева Білизна 1.4 кг (5908252017966)

Vanish

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action Кришталева Білизна 1.4 кг (5908252017966)

551 ₴

Спрей Плямовивідник DOA 750 мл (305622)

DOA

Спрей Плямовивідник DOA 750 мл (305622)

229 ₴

305,33 ₴ / л

Відбілювач 2.5 літра SCALA Candeggina Normale 8006130501778

Scala

Відбілювач 2.5 літра SCALA Candeggina Normale 8006130501778

176 ₴

70,40 ₴ / л

Спрей для видалення плям Porcoz 750 мл (137593)

Porcoz

Спрей для видалення плям Porcoz 750 мл (137593)

219 ₴

292,00 ₴ / л

Відбілювач кисневий Liesti EXTRA WHITE 500 г (4820271000112)

Liesti

Відбілювач кисневий Liesti EXTRA WHITE 500 г (4820271000112)

216 ₴

Рідка білизна Oniks калушанка, 950 мл

Oniks

Рідка білизна Oniks калушанка, 950 мл

88 ₴

92,63 ₴ / л

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

White Day

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

29 ₴

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

Omino Bianco

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

204 ₴

226,67 ₴ / л

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

Калушанка

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

29 ₴

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

99 ₴

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

Білі вітрила

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

79 ₴

Засіб для видалення плям Vanish Oxi Action 970 г (5908252015962)

Vanish

Засіб для видалення плям Vanish Oxi Action 970 г (5908252015962)

433 ₴

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

Мілам

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

143 ₴

190,67 ₴ / л

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

Denkmit

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

166 ₴

332,00 ₴ / л

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

Astonish

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Плямовивідник та підсилювач для кольорових речей 5в1 Omino Bianco 900мл Італія

Omino Bianco

Плямовивідник та підсилювач для кольорових речей 5в1 Omino Bianco 900мл Італія

448 ₴

497,78 ₴ / л

Плямовивідник відбілювач Orsetto Additivo Sbianca e Smacchia добавка для прання, 500 г 8000172110332

Orsetto

Плямовивідник відбілювач Orsetto Additivo Sbianca e Smacchia добавка для прання, 500 г 8000172110332

116 ₴

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action 970 г (5908252015979)

Vanish

Засіб для видалення плям та вибілювач для тканин Vanish Oxi Action 970 г (5908252015979)

427 ₴

Універсальний миючий засіб-відбілювач Scala Candeggina Classica із хлором 1 л (8006130503031)

Scala

Універсальний миючий засіб-відбілювач Scala Candeggina Classica із хлором 1 л (8006130503031)

87 ₴

87,00 ₴ / л

Засіб для виведення плям Мілам 1 л (4820077610027)

Мілам

Засіб для виведення плям Мілам 1 л (4820077610027)

101 ₴

101,00 ₴ / л