/
Парфумований концентрат для прання AMARELLA Floralis 250 мл (5907100190127)

Amarella

Парфумований концентрат для прання AMARELLA Floralis 250 мл (5907100190127)

211 ₴

844,00 ₴ / л

SIR Кондиціонер для білизни парфумований Dubai Edition Shaik 750 мл

SIR

SIR Кондиціонер для білизни парфумований Dubai Edition Shaik 750 мл

219 ₴

292,00 ₴ / л

DOA Сода для прання 500 г

DOA

DOA Сода для прання 500 г

99 ₴

Кондиціонер для білизни Sano Maxima Bio змінна упаковка 1 л (7290010935512)

Sano

Кондиціонер для білизни Sano Maxima Bio змінна упаковка 1 л (7290010935512)

300 ₴

300,00 ₴ / л

Багатофункціональний кисневий засіб Parus active oxygen Percarbonate 1кг(4820017663595)

Parus

Багатофункціональний кисневий засіб Parus active oxygen Percarbonate 1кг(4820017663595)

266 ₴

Засіб МІЛАМ Сhemical для прання та видалення плям для кольорової білизни 200 г (4820152290878)

Мілам

Засіб МІЛАМ Сhemical для прання та видалення плям для кольорової білизни 200 г (4820152290878)

47 ₴

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: Мастило та бітум 50 мл

Dr. Beckmann

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: Мастило та бітум 50 мл

114 ₴

2 280,00 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Semana Perfumes of Night Midnight Blue 800 мл

Semana

Кондиціонер для білизни Semana Perfumes of Night Midnight Blue 800 мл

142 ₴

177,50 ₴ / л

Спрей Плямовивідник DOA 750 мл (305622)

DOA

Спрей Плямовивідник DOA 750 мл (305622)

229 ₴

305,33 ₴ / л

Відбілювач 2.5 літра SCALA Candeggina Normale 8006130501778

Scala

Відбілювач 2.5 літра SCALA Candeggina Normale 8006130501778

176 ₴

70,40 ₴ / л

Пом'якшувач для тканин Lion ESSENCE Blossom запаска 600мл

Essence

Пом'якшувач для тканин Lion ESSENCE Blossom запаска 600мл

113 ₴

188,33 ₴ / л

Парфумований концентрат для прання AMARELLA Vanwood 250 мл (5907100190141)

Amarella

Парфумований концентрат для прання AMARELLA Vanwood 250 мл (5907100190141)

211 ₴

844,00 ₴ / л

Спрей для видалення плям Porcoz 750 мл (137593)

Porcoz

Спрей для видалення плям Porcoz 750 мл (137593)

219 ₴

292,00 ₴ / л

Відбілювач кисневий Liesti EXTRA WHITE 500 г (4820271000112)

Liesti

Відбілювач кисневий Liesti EXTRA WHITE 500 г (4820271000112)

216 ₴

Рідка білизна Oniks калушанка, 950 мл

Oniks

Рідка білизна Oniks калушанка, 950 мл

88 ₴

92,63 ₴ / л

Обполіскувач для білизни Sano Maxima Sensitive 1 л змінна упаковка (7290010935437)

Sano

Обполіскувач для білизни Sano Maxima Sensitive 1 л змінна упаковка (7290010935437)

210 ₴

210,00 ₴ / л

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

White Day

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 5 шт

29 ₴

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

Omino Bianco

Плямовивідник підсилювач до прання рідкий дезінфікуючий omino b.add.disinf.pmc 900 мл.

204 ₴

226,67 ₴ / л

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

Калушанка

Білизна КАЛУШАНКА рідкий відбілювач, 900 мл

29 ₴

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

WHITE DAY Серветки вологі для видалення плям 20 шт

99 ₴

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

Білі вітрила

Плямовивідник Білі Вітрила Для кольорових тканин 500 г (4820017660877)

79 ₴

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

Мілам

Засіб для виведення плям Мілам Сhemical з розпилювачем 750 мл (4820152290694)

143 ₴

190,67 ₴ / л

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

Denkmit

Універсальний плямовивідник-спрей від плям Denkmit, 500 мл

166 ₴

332,00 ₴ / л

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

Astonish

Потужний винищувач плям Astonish з активним киснем 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л