/
Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023) у 5 магазинах

Сан Клин

Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023)

від 85 ₴

169,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607) у 4 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607)

від 235 ₴

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335) у 4 магазинах

Domestos

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)

від 139 ₴

319,54 ₴ / л

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409) у 4 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)

від 249 ₴

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл у 4 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл

від 72 ₴

95,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г у 4 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г

від 224 ₴

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407) у 4 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)

від 89 ₴

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г у 4 магазинах

Mr Muscle

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г

від 25 ₴

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л у 4 магазинах

Мілам

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л

від 95 ₴

94,50 ₴ / л

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845) у 4 магазинах

Bref

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)

від 65 ₴

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л у 4 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл

від 147 ₴

Туалетні блоки для унітазу Bref Сила актив Лимон 6 шт х 50 г (9000101591965) у 3 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітазу Bref Сила актив Лимон 6 шт х 50 г (9000101591965)

від 299 ₴

Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk Rust 1 л (7290000293943) у 3 магазинах

Sano

Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk Rust 1 л (7290000293943)

від 179 ₴

179,00 ₴ / л

Універсальний засіб Domestos Лимонна Свіжість 24 години 1 л (8717163094921) у 3 магазинах

Domestos

Універсальний засіб Domestos Лимонна Свіжість 24 години 1 л (8717163094921)

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для миття унітазу Sano Anti Kalk WC 750 мл (7290000287621) у 3 магазинах

Sano

Засіб для миття унітазу Sano Anti Kalk WC 750 мл (7290000287621)

від 202 ₴

269,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Domestos Експерт сила 7 750 мл (8720181679087) у 3 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Експерт сила 7 750 мл (8720181679087)

від 120 ₴

Піна для чищення ванної кімнати The Pink stuff Bathroom Foam Cleaner 750 мл (5060033820117) у 3 магазинах

The Pink Stuff

Піна для чищення ванної кімнати The Pink stuff Bathroom Foam Cleaner 750 мл (5060033820117)

від 109 ₴

145,33 ₴ / л

Засіб для чищення ванн та сантехніки Sano JET Bathroom, 1 л у 3 магазинах

Sano

Засіб для чищення ванн та сантехніки Sano JET Bathroom, 1 л

від 164 ₴

164,00 ₴ / л

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693) у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693)

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667 у 3 магазинах

Frosch

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667

від 101 ₴

202,00 ₴ / л

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л у 3 магазинах

Domestos

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л