/
Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл у 3 магазинах

Domestos

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл

від 110 ₴

146,67 ₴ / л

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г у 3 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г

від 214 ₴

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л

від 169 ₴

169,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Tiret Professional 1 л (5997321741062) у 2 магазинах

Tiret

Засіб для прочищення труб Tiret Professional 1 л (5997321741062)

від 361 ₴

361,00 ₴ / л

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638)

від 159 ₴

214,86 ₴ / л

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Свіжість атлантики 24 години 750 мл (8720181679032) у 2 магазинах

Domestos

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Свіжість атлантики 24 години 750 мл (8720181679032)

від 120 ₴

160,00 ₴ / л

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт

від 120 ₴

Засіб для унітазу Sano Green 150 г у 2 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Green 150 г

від 235 ₴

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат море, 1.5 л у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат море, 1.5 л

від 109 ₴

72,67 ₴ / л

Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424) у 2 магазинах

ChanteClair

Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424)

від 170 ₴

272,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441) у 2 магазинах

Galax

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441)

від 83 ₴

110,67 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл у 2 магазинах

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл

від 60 ₴

120,00 ₴ / л

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582) у 2 магазинах

Мілам

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582)

від 128 ₴

246,15 ₴ / л

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл

від 83 ₴

110,00 ₴ / л

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1) у 2 магазинах

Domo

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1)

від 107 ₴

428,00 ₴ / л

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215) у 2 магазинах

Сан Клин

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215)

від 166 ₴

220,67 ₴ / л

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281)

від 115 ₴

115,00 ₴ / л

Миючий дезинфікуючий засіб PRO SERVICE Сантрі-гель Лимон 5 л (25472914) у 2 магазинах

PRO service

Миючий дезинфікуючий засіб PRO SERVICE Сантрі-гель Лимон 5 л (25472914)

від 333 ₴

66,60 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Гігієна і білизна Цитрус, 900 мл у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Гігієна і білизна Цитрус, 900 мл

від 160 ₴

177,78 ₴ / л

Засіб для видалення іржі та вапняного нальоту Милам Сантрі, 1 л у 2 магазинах

Мілам

Засіб для видалення іржі та вапняного нальоту Милам Сантрі, 1 л

від 117 ₴

Очищувач для унітазу Dr. Beckmann (3 шт по 100 г) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Очищувач для унітазу Dr. Beckmann (3 шт по 100 г)

від 214 ₴

Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079) у 2 магазинах

Bref

Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079)

від 75 ₴

Органічний очищаючий засіб для ванної кімнати Sodasan 0.5 л (4019886019569) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний очищаючий засіб для ванної кімнати Sodasan 0.5 л (4019886019569)

від 325 ₴

650,00 ₴ / л

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105) у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105)

від 82 ₴