Прибирання
69 товарів
у 4 магазинах
Sano
Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів
від 159 ₴
212,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Cif
Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)
від 70 ₴
139,00 ₴ / л
у 4 магазинах
The Pink Stuff
Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл
від 116 ₴
154,67 ₴ / л
у 4 магазинах
The Pink Stuff
Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г
від 125 ₴
у 4 магазинах
iGel
Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)
від 146 ₴
224,62 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальний знежирювальний засіб ChanteClair Sgrassatore Universale Marsiglia з ароматом марсельського мила, з розпилювачем, 600 мл (8015194522933)
від 110 ₴
183,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Cillit Bang
Засіб для чищення Cillit Bang Антижир+Сяяння 750 мл (5908252016051)
від 118 ₴
157,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Актив Лимон 500 мл (8717163044698)
від 60 ₴
119,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем-спрей Cif для чищення різних видів поверхностей 700 мл. (8720182836403)
від 114 ₴
162,86 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Спрей для очищення Cif Perfect Finish 435 мл (8710447376126)
від 98 ₴
224,14 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Ocean 650 мл.
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення IGEL Lavender з ароматом лаванди 650 мл
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач Frosch Малина, 750 мл. 4001499947537
від 115 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач Сода Frosch , 500 мл. 4001499152061
від 118 ₴
236,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Актив Лимон 250 мл (8717163044735)
від 41 ₴
163,60 ₴ / л
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Паста для чищення кухні Dr.Beckmann 4008455600918 550 г
від 339 ₴
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Marsiglia 650 мл.
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Chanteclair Sgrassatore універсальний спрей з бікарбонатом, 600 мл
від 113 ₴
188,33 ₴ / л
у 3 магазинах
nO%Green Home
Гігієнічний очисний засіб nO% Green Home Еко 500 мл (4823080004456)
від 52 ₴
104,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Сан Клин
Кристал д/ч-ки склокерамічних поверхонь з розпилювачем 500г (4820003542040)
від 64 ₴
127,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Mr. Proper
Спрей з відбілювачем Mr. Proper Гігієна Евкаліпт 800 мл (8700216517973)
від 99 ₴
123,75 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач 750 мл Апельсин Frosch 4001499140648
від 139 ₴
Gallus
Засіб для чищення духовки та гриля Gallus Backofen Grill-Reiniger від жиру, нагару та пригорілих залишків, спрей, 750 мл
від 42 ₴
55,87 ₴ / л
ChanteClair
Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска
від 130 ₴
216,50 ₴ / л