/
Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023) у 5 магазинах

Сан Клин

Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023)

від 85 ₴

169,00 ₴ / л

Засіб для миття скла та дзеркал Frosch 4009175161918 500 мл у 4 магазинах

Frosch

Засіб для миття скла та дзеркал Frosch 4009175161918 500 мл

від 75 ₴

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607) у 4 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607)

від 235 ₴

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335) у 4 магазинах

Domestos

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)

від 139 ₴

319,54 ₴ / л

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409) у 4 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)

від 249 ₴

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів у 4 магазинах

Sano

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів

від 159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл у 4 магазинах

The Pink Stuff

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл

від 116 ₴

154,67 ₴ / л

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997) у 4 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997)

від 167 ₴

668,00 ₴ / л

Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911) у 4 магазинах

Air Wick

Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911)

від 167 ₴

668,00 ₴ / л

Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г у 4 магазинах

The Pink Stuff

Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г

від 125 ₴

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021) у 4 магазинах

iGel

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)

від 146 ₴

224,62 ₴ / л

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл у 4 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл

від 72 ₴

95,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г у 4 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г

від 224 ₴

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407) у 4 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)

від 89 ₴

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г у 4 магазинах

Mr Muscle

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г

від 25 ₴

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л у 4 магазинах

Мілам

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л

від 95 ₴

94,50 ₴ / л

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845) у 4 магазинах

Bref

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)

від 65 ₴

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л у 4 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл

від 147 ₴

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)

від 59 ₴

118,00 ₴ / л

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148) у 3 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148)

від 111 ₴