/
Засіб для чищення унітазу Чистюня суперсила 1 л (4820168431876)

Чистюня

Засіб для чищення унітазу Чистюня суперсила 1 л (4820168431876)

118 ₴

118,00 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Menthol 1000 мл (4820285281040)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Menthol 1000 мл (4820285281040)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Super Blysk, 50 г

Super Blysk

Гранули для прочищення труб Super Blysk, 50 г

28 ₴

Очисник для ванної кімнати ACTIFF Bath Cleaner Spray проти вапняного нальоту, 750 мл

Actiff

Очисник для ванної кімнати ACTIFF Bath Cleaner Spray проти вапняного нальоту, 750 мл

249 ₴

332,00 ₴ / л

Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту ACTIFF Scioglicare Spray, 750 мл

Actiff

Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту ACTIFF Scioglicare Spray, 750 мл

179 ₴

Спрей для чищення ванн Pro Wash Для миття ванної кімнати та сантехніки 750 г (4262396145475)

PRO WASH

Спрей для чищення ванн Pro Wash Для миття ванної кімнати та сантехніки 750 г (4262396145475)

190 ₴

Рідина для чищення ванн Biossot Сантрі-гель Морська свіжість для чищення сантехніки 800 мл (4820255110295)

Biossot

Рідина для чищення ванн Biossot Сантрі-гель Морська свіжість для чищення сантехніки 800 мл (4820255110295)

119 ₴

148,75 ₴ / л

Спрей для чищення ванн Smac Sgrassatore Con Candeggina З відбілювальним ефектом 650 мл (8003650025982)

Smac

Спрей для чищення ванн Smac Sgrassatore Con Candeggina З відбілювальним ефектом 650 мл (8003650025982)

246 ₴

378,46 ₴ / л

Рідина для чищення ванн Helper Max Active Power Для сантехніки 1 л (4820183972972)

Helper

Рідина для чищення ванн Helper Max Active Power Для сантехніки 1 л (4820183972972)

164 ₴

164,00 ₴ / л

Гігієнічна спрей-піна з відбілювачем DOA для чищення унітазу та ванної кімнати 1 л (308533)

DOA

Гігієнічна спрей-піна з відбілювачем DOA для чищення унітазу та ванної кімнати 1 л (308533)

219 ₴

219,00 ₴ / л

Спрей для чищення ванної кімнати DOA 1 л (308356)

DOA

Спрей для чищення ванної кімнати DOA 1 л (308356)

219 ₴

219,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.85 л (4820152333452)

UIU

Засіб для миття туалету UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.85 л (4820152333452)

162 ₴

190,59 ₴ / л

Гель для прибирання туалету з антивапняковим ефектом і ароматом хвої SCALA WC gel Disincrostante 1000 ml

Scala

Гель для прибирання туалету з антивапняковим ефектом і ароматом хвої SCALA WC gel Disincrostante 1000 ml

123 ₴

123,00 ₴ / л

Універсальна рідина для миття Klee Flieder und Maiglоckchen 1450 мл (4260418930634)

Herr Klee

Універсальна рідина для миття Klee Flieder und Maiglоckchen 1450 мл (4260418930634)

101 ₴

69,66 ₴ / л

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 350 мл наповнювач (4973512260537)

Saraya

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 350 мл наповнювач (4973512260537)

201 ₴

574,29 ₴ / л

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

Kalyon

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

85 ₴

113,33 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

TURBOчист

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

93 ₴

186,00 ₴ / л

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

Deco Industrie

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

247 ₴

329,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

Scala

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

158 ₴

210,67 ₴ / л

Спрей для чищення кухні Pro Wash Антижир 750 г (4262396145451)

PRO WASH

Спрей для чищення кухні Pro Wash Антижир 750 г (4262396145451)

87 ₴

Підвісний туалетний блок Blyskavka Морська свіжість 35 г (4820055140935)

Blyskavka

Підвісний туалетний блок Blyskavka Морська свіжість 35 г (4820055140935)

35 ₴

Засіб для чищення іржі для емальованих поверхонь Dr.Prakti ZERO Green Forest 750 мл (5900308779545)

dr. Prakti

Засіб для чищення іржі для емальованих поверхонь Dr.Prakti ZERO Green Forest 750 мл (5900308779545)

102 ₴

136,00 ₴ / л