Прибирання
265 товарів
у 3 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл
від 89 ₴
177,80 ₴ / л
у 3 магазинах
Galax
Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean 750 мл (4260637724434)
від 83 ₴
110,67 ₴ / л
у 3 магазинах
Savo
Спрей для догляду за ванною Savo Проти цвілі 500 мл (8594005396746)
від 88 ₴
175,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Антиналіт Антиржа Аквамарин 750 мл (8711600292277)
від 135 ₴
180,00 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальний засіб ChanteClair Anticalcare Antigoccia від вапняного нальоту ,625 мл (8015194517892)
від 115 ₴
184,00 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Засіб для сантехніки IGEL Bathroom Cleaner 4в1 650мл
від 141 ₴
у 3 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Power Max 3 в 1 Ультра Вайт 500 мл (8711600304918)
від 60 ₴
119,00 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Засіб для чищення унітазу Chanteclair WC Candeggina Mousse Відбілюючий, Активна Піна, 625 мл
від 199 ₴
318,40 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Засіб Chanteclair Anticalcare для видалення накипу , 625 мл (8015194518394)
від 124 ₴
198,40 ₴ / л
Cillit Bang
Засіб для чищення Cillit Bang Сила відбілювання для унітазу 750 мл (5900627061543)
від 108 ₴
143,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005384)
від 89 ₴
у 3 магазинах
Mr Muscle
Засіб для ванної Mr Muscle, 500 мл
від 69 ₴
у 3 магазинах
Domestos
Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 крижана магнолія 2 х 55 г (8720182803542)
від 93 ₴
Mr Muscle
Гель Mr Muscle для прочищення труб 500 мл (5000204314922)
від 223 ₴
446,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Сан Клин
Сантик від іржі розпилювач 500г (4820003542989)
від 63 ₴
126,00 ₴ / л
у 3 магазинах
L'Arbre Vert
Спрей-мультиочисник L'Arbre Vert Sensitive 740 мл (3450601032035)
від 162 ₴
218,92 ₴ / л
у 3 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 500 мл
від 89 ₴
177,80 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Чистячий засіб для унітазу Domestos Експерт Сила, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
Мілам
Очищувач труб Мілам Крот 1 л (4820077610126)
від 72 ₴
71,50 ₴ / л
у 3 магазинах
Bref
Чистячі кубики для унітазу Bref Дуо-Куб 100 г
від 149 ₴
у 3 магазинах
Galax
Засіб для прочищення каналізаційних труб «Galax» 1 літр (4823128000778)
від 47 ₴
47,00 ₴ / л
Сан Клин
Сан Клин засіб для видалення цвілі та бруду з розп. 750 г (4820003542514)
від 134 ₴
у 3 магазинах
Domestos
Засіб для чищення Domestos універсальний з розпилювачем 450 мл (67260848)
від 79 ₴
174,44 ₴ / л
у 3 магазинах
Galax
Засіб для видалення плісняви і грибка Galax 500 мл (4260637722546)
від 99 ₴