/
Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

155 ₴

310,00 ₴ / л

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

208 ₴

Засіб миючий Frosch для видалення вапни 5 л з яблучним оцетом

Frosch

Засіб миючий Frosch для видалення вапни 5 л з яблучним оцетом

517 ₴

103,40 ₴ / л

Засіб для очищення водостоків Sano Drain Liquid 1 л (7290012117916)

Sano

Засіб для очищення водостоків Sano Drain Liquid 1 л (7290012117916)

380 ₴

380,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

303 ₴

303,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

Denkmit

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

145 ₴

145,00 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

Sano

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

202 ₴

269,33 ₴ / л

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

Sano

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

142 ₴

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

Astonish

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

The Pink Stuff

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

199 ₴

265,33 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

TURBOчист

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

94 ₴

188,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

Denkmit

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

159 ₴

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

Сан Клин

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

146 ₴

292,00 ₴ / л

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

TURBOчист

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

TURBOчист

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

158 ₴

158,00 ₴ / л

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

Tortilla

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

63 ₴