Прибирання
241 товар
UIU
Засіб для миття ванної кімнати UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333360)
150 ₴
300,00 ₴ / л
Galax
Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки Galax das PowerClean запаска 500 мл (4260637724410)
109 ₴
218,00 ₴ / л
Mayeri
Засіб для чищення ванної кімнати Mayeri Свіжий бриз 750 мл
175 ₴
233,33 ₴ / л
TURBOчист
Активний гель для чищення унітазів з хлором TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063937 )
158 ₴
158,00 ₴ / л
Solar
Засіб Solar для видалення цвілі та грибка 500мл (4820269930124)
78 ₴
156,00 ₴ / л
Sano
Туалетний блок SANO Sanobon Blue Apple 55 г до 800 змивань, синя вода + антибактеріальний “Яблуко”
142 ₴
Sano
Засіб для миття акрилових поверхонь Jet Bathroom Sano 750 мл (7290107280389)
275 ₴
366,67 ₴ / л
Мілам
Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)
49 ₴
Denkmit
Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.
229 ₴
305,33 ₴ / л
TURBOчист
Активний засіб для очищення від плісняви та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )
280 ₴
622,22 ₴ / л
TURBOчист
Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )
136 ₴
302,22 ₴ / л
Dr.Devil
Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл
242 ₴
3 226,67 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)
182 ₴
364,00 ₴ / л
Чистюня
Засіб по догляду за унітазами Чистюня Квіткова Свіжість, 1 л
154 ₴
154,00 ₴ / л
Мілам
Засіб для прочищення труб Мілам Chemical Кріт гранули 80 г (4820152290847)
34 ₴
Active
Засіб для чищення унітазу Active PR Pine Fresh з хлором 750 мл (4820196012764)
82 ₴
109,33 ₴ / л
Active
Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)
82 ₴
109,33 ₴ / л
IRGE
Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)
69 ₴
Porcoz
Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)
149 ₴
198,67 ₴ / л
Galax
Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)
104 ₴
138,67 ₴ / л
Active
Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)
82 ₴
109,33 ₴ / л
BioBlysk
Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)
75 ₴
75,00 ₴ / л
Blyskavka
Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г
34 ₴
Dr.Devil
Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл
295 ₴
3 933,33 ₴ / л