/
Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

dr. Prakti

Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

72 ₴

96,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазів TURBOчист Professional з активним киснем 1 л (4820178063890)

Turbo

Засіб для чищення унітазів TURBOчист Professional з активним киснем 1 л (4820178063890)

192 ₴

192,00 ₴ / л

Туалетний точковий блок Dr. Devil Квітковий захід, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Квітковий захід, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Засіб San Clean Prof Line для видалення вапна та іржі 750 мл (4820003544129)

Сан Клин

Засіб San Clean Prof Line для видалення вапна та іржі 750 мл (4820003544129)

189 ₴

252,00 ₴ / л

Засіб від нальоту та іржі Sidolux Profi 750мл

Sidolux

Засіб від нальоту та іржі Sidolux Profi 750мл

154 ₴

205,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб TURBOчист 200 г (4823015913785)

TURBOчист

Гранули для прочищення труб TURBOчист 200 г (4823015913785)

76 ₴

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Полярна вода 8595025835673 40 г

Dr.Devil

Туалетні блоки без кошика для унітазу Dr.Devil Push Pull Полярна вода 8595025835673 40 г

162 ₴

Гранульований засіб Porcoz для прочищення труб 2х50 г (305426)

Porcoz

Гранульований засіб Porcoz для прочищення труб 2х50 г (305426)

99 ₴

Засіб для миття ванної кімнати UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333360)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333360)

150 ₴

300,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки Galax das PowerClean запаска 500 мл (4260637724410)

Galax

Засіб для миття ванної кімнати та сантехніки Galax das PowerClean запаска 500 мл (4260637724410)

109 ₴

218,00 ₴ / л

Засіб для чищення ванної кімнати Mayeri Свіжий бриз 750 мл

Mayeri

Засіб для чищення ванної кімнати Mayeri Свіжий бриз 750 мл

175 ₴

233,33 ₴ / л

Активний гель для чищення унітазів з хлором TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063937 )

TURBOчист

Активний гель для чищення унітазів з хлором TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063937 )

158 ₴

158,00 ₴ / л

Засіб Solar для видалення цвілі та грибка 500мл (4820269930124)

Solar

Засіб Solar для видалення цвілі та грибка 500мл (4820269930124)

78 ₴

156,00 ₴ / л

Сан Клін Сантік д/догляду за унітазами, блакитний 5л (4820003543047)

Сан Клин

Сан Клін Сантік д/догляду за унітазами, блакитний 5л (4820003543047)

463 ₴

92,60 ₴ / л

Туалетний блок SANO Sanobon Blue Apple 55 г до 800 змивань, синя вода + антибактеріальний “Яблуко”

Sano

Туалетний блок SANO Sanobon Blue Apple 55 г до 800 змивань, синя вода + антибактеріальний “Яблуко”

142 ₴

Рідина для чищення ванн DeLaMark з ароматом лимона 1 л (4820152331892)

DeLaMark

Рідина для чищення ванн DeLaMark з ароматом лимона 1 л (4820152331892)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засіб для миття акрилових поверхонь Jet Bathroom Sano 750 мл (7290107280389)

Sano

Засіб для миття акрилових поверхонь Jet Bathroom Sano 750 мл (7290107280389)

275 ₴

366,67 ₴ / л

Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

Мілам

Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

49 ₴

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

Denkmit

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

229 ₴

305,33 ₴ / л

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

280 ₴

622,22 ₴ / л

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

328 ₴

328,00 ₴ / л