Прибирання
264 товари
у 5 магазинах
Сан Клин
Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023)
від 85 ₴
169,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Sano
Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607)
від 235 ₴
у 4 магазинах
Cif
Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258)
від 70 ₴
139,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Domestos
Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)
від 139 ₴
319,54 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)
від 249 ₴
у 4 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл
від 72 ₴
95,33 ₴ / л
Bref
Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г
від 224 ₴
у 4 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)
від 89 ₴
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл
від 147 ₴
163,33 ₴ / л
у 4 магазинах
Mr Muscle
Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г
від 25 ₴
Мілам
Гель для чищення Милам Сантрі 1 л
від 95 ₴
94,50 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)
від 65 ₴
у 4 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл
від 147 ₴
у 3 магазинах
Bref
Туалетні блоки для унітазу Bref Сила актив Лимон 6 шт х 50 г (9000101591965)
від 299 ₴
у 3 магазинах
Sano
Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk Rust 1 л (7290000293943)
від 179 ₴
179,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Універсальний засіб Domestos Лимонна Свіжість 24 години 1 л (8717163094921)
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Sano
Засіб для миття унітазу Sano Anti Kalk WC 750 мл (7290000287621)
від 202 ₴
269,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Експерт сила 7 750 мл (8720181679087)
від 120 ₴
у 3 магазинах
The Pink Stuff
Піна для чищення ванної кімнати The Pink stuff Bathroom Foam Cleaner 750 мл (5060033820117)
від 109 ₴
145,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Sano
Засіб для чищення ванн та сантехніки Sano JET Bathroom, 1 л
від 164 ₴
164,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693)
від 147 ₴
163,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667
від 101 ₴
202,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л