/

Побутова хімія

1 805 товарів

Засіб для чищення унітазу Chanteclair WC Candeggina Mousse Відбілюючий, Активна Піна, 625 мл у 3 магазинах

ChanteClair

Засіб для чищення унітазу Chanteclair WC Candeggina Mousse Відбілюючий, Активна Піна, 625 мл

від 199 ₴

318,40 ₴ / л

Засіб Chanteclair Anticalcare для видалення накипу , 625 мл (8015194518394) у 3 магазинах

ChanteClair

Засіб Chanteclair Anticalcare для видалення накипу , 625 мл (8015194518394)

від 124 ₴

198,40 ₴ / л

Засіб для чищення Cillit Bang Сила відбілювання для унітазу 750 мл (5900627061543) у 3 магазинах

Cillit Bang

Засіб для чищення Cillit Bang Сила відбілювання для унітазу 750 мл (5900627061543)

від 108 ₴

143,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005384) у 3 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005384)

від 89 ₴

Засіб для ванної Mr Muscle, 500 мл у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для ванної Mr Muscle, 500 мл

від 69 ₴

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 крижана магнолія 2 х 55 г (8720182803542) у 3 магазинах

Domestos

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 крижана магнолія 2 х 55 г (8720182803542)

від 93 ₴

Гель Mr Muscle для прочищення труб 500 мл (5000204314922) у 3 магазинах

Mr Muscle

Гель Mr Muscle для прочищення труб 500 мл (5000204314922)

від 223 ₴

446,00 ₴ / л

Сантик від іржі розпилювач 500г (4820003542989) у 3 магазинах

Сан Клин

Сантик від іржі розпилювач 500г (4820003542989)

від 63 ₴

126,00 ₴ / л

Спрей-мультиочисник L'Arbre Vert Sensitive 740 мл (3450601032035) у 3 магазинах

L'Arbre Vert

Спрей-мультиочисник L'Arbre Vert Sensitive 740 мл (3450601032035)

від 162 ₴

218,92 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 500 мл у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 500 мл

від 89 ₴

177,80 ₴ / л

Чистячий засіб для унітазу Domestos Експерт Сила, 1 л у 3 магазинах

Domestos

Чистячий засіб для унітазу Domestos Експерт Сила, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Очищувач труб Мілам Крот 1 л (4820077610126) у 3 магазинах

Мілам

Очищувач труб Мілам Крот 1 л (4820077610126)

від 72 ₴

71,50 ₴ / л

Чистячі кубики для унітазу Bref Дуо-Куб 100 г у 3 магазинах

Bref

Чистячі кубики для унітазу Bref Дуо-Куб 100 г

від 149 ₴

Засіб для прочищення каналізаційних труб «Galax» 1 літр (4823128000778) у 3 магазинах

Galax

Засіб для прочищення каналізаційних труб «Galax» 1 літр (4823128000778)

від 47 ₴

47,00 ₴ / л

Сан Клин засіб для видалення цвілі та бруду з розп. 750 г (4820003542514) у 3 магазинах

Сан Клин

Сан Клин засіб для видалення цвілі та бруду з розп. 750 г (4820003542514)

від 134 ₴

Засіб для чищення Domestos універсальний з розпилювачем 450 мл (67260848) у 3 магазинах

Domestos

Засіб для чищення Domestos універсальний з розпилювачем 450 мл (67260848)

від 79 ₴

174,44 ₴ / л

Засіб для видалення плісняви і грибка Galax 500 мл (4260637722546) у 3 магазинах

Galax

Засіб для видалення плісняви і грибка Galax 500 мл (4260637722546)

від 99 ₴

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл у 3 магазинах

Domestos

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл

від 110 ₴

146,67 ₴ / л

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г у 3 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г

від 214 ₴

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417) у 2 магазинах

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417)

від 228 ₴

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232) у 2 магазинах

Миловарні традиції

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232)

від 29 ₴

Гель для прання білих та кольорових тканин Фреско пуро Spuma Di Sciampagna FRESKO Puro (Чиста свіжість) 1710 мл (38 циклів прання) (8007750016581) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання білих та кольорових тканин Фреско пуро Spuma Di Sciampagna FRESKO Puro (Чиста свіжість) 1710 мл (38 циклів прання) (8007750016581)

від 324 ₴

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л