Прибирання
488 товарів
у 5 магазинах
Сан Клин
Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023)
від 85 ₴
169,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Frosch
Засіб для миття скла та дзеркал Frosch 4009175161918 500 мл
від 75 ₴
у 4 магазинах
Sano
Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607)
від 235 ₴
у 4 магазинах
Cif
Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258)
від 70 ₴
139,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Domestos
Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)
від 139 ₴
319,54 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)
від 249 ₴
у 4 магазинах
Sano
Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів
від 159 ₴
212,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Cif
Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)
від 70 ₴
139,00 ₴ / л
у 4 магазинах
The Pink Stuff
Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл
від 116 ₴
154,67 ₴ / л
у 4 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997)
від 167 ₴
668,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Air Wick
Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911)
від 167 ₴
668,00 ₴ / л
у 4 магазинах
The Pink Stuff
Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г
від 125 ₴
у 4 магазинах
iGel
Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)
від 146 ₴
224,62 ₴ / л
у 4 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл
від 72 ₴
95,33 ₴ / л
Bref
Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г
від 224 ₴
у 4 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)
від 89 ₴
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл
від 147 ₴
163,33 ₴ / л
у 4 магазинах
Mr Muscle
Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г
від 25 ₴
Мілам
Гель для чищення Милам Сантрі 1 л
від 95 ₴
94,50 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)
від 65 ₴
у 4 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл
від 147 ₴
у 3 магазинах
Mr Muscle
Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)
від 59 ₴
118,00 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148)
від 111 ₴