Побутова хімія
1 805 товарів
у 2 магазинах
Persil
Капсули для прання Persil Power Caps Color Deep Clean 100 циклів прання (9000101859379)
від 799 ₴
у 2 магазинах
Persil
Капсули для прання Persil Power Caps Universal Deep Clean 100 циклів прання (9000101859287)
від 899 ₴
у 2 магазинах
Sila
Засіб для прання Sila в капсулах 21 г х 52 шт (4823107605727)
від 549 ₴
у 2 магазинах
Салфетка для прання ловушка для кольору та бруду Dr. Beckmann Magic Leaves для кольорових тканин 25 шт. (4008455585215)
від 539 ₴
Der Waschkonig C.G.
Гель для прання Waschkonig Universal 4.9 л (4260418930801)
від 370 ₴
75,49 ₴ / л
у 2 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Renew для світлих і білих тканин 2 л (9000101827026)
від 750 ₴
375,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Засіб для миття скла Sano Clear Blue 1 л (7290005425646)
від 210 ₴
210,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frau Tau
Освіжувач повітря Frau Tau Цитрусовий мікс 300 мл (4820263232392)
від 79 ₴
263,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Освіжувач повітря універсальний Glade Sensations Фруктова фантазія 8 г (5010182992012)
від 83 ₴
у 2 магазинах
iFresh
iFresh освіжувач повітря Після Дощу 300 мл
від 68 ₴
226,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Air Wick
Освіжувач повітря Air Wick запасний балон Райські квіти 250 мл (3059943009042)
від 149 ₴
596,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Clin
Засіб для миття скла Clin Без розводів з запахом півоніі 500 мл (9000101838763)
від 80 ₴
160,00 ₴ / л
Mr Muscle
Засіб для миття скла та інших поверхонь Mr Muscle Професіонал зі спиртом запасний блок 500 мл (4823002001020)
від 90 ₴
179,80 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Засіб для миття скла Sano Clear Blue 750 мл (запасний блок) (7290012117275)
від 106 ₴
141,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Omino Bianco
Рідкий засіб для прання універсальний OMINO BIANCO lav.muschio b.35 прань 1400 мл.
від 312 ₴
222,86 ₴ / л
у 2 магазинах
UIU
Гель для прання UIU Універсальний 1 л (4820152332936)
від 282 ₴
282,00 ₴ / л
у 2 магазинах
UIU
Гель для прання кольорових тканин UIU 1 л (4820152332950)
від 183 ₴
183,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Wash & Free
Гель для прання універсальний Wash&Free морська свіжість з мінеральною сіллю, 2 л, 60 прань (4823128005902)
від 138 ₴
69,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Somat
Капсули для посудомийної машини Somat Excellence 5-in-1 80 шт (9000101831658)
від 899 ₴
11,24 ₴ / шт
у 2 магазинах
Frosch
Таблетки для посудомийної машини Frosch Сода, 30 шт. 4009175965059
від 618 ₴
20,60 ₴ / шт
у 2 магазинах
Somat
Порошок для миття посуду у посудомийній машині Somat 2 кг (9000101801507)
від 449 ₴
у 2 магазинах
Somat
Таблетки для посудомийних машин безфосфатні Somat Excellence 5-в-1 54 шт. (9000101807936)
від 951 ₴
17,61 ₴ / шт
у 2 магазинах
Somat
Таблетки для посудомийних машин безфосфатні Somat All in 1 Extra 85 шт. (9000101809961)
від 719 ₴
8,46 ₴ / шт
у 2 магазинах
Fairy
Капсули для посудомийних машин Fairy Original Все-в-1 100 шт (8700216237383)
від 799 ₴
7,99 ₴ / шт