/

Побутова хімія

1 805 товарів

Таблетки для посудомийних машин безфосфатні Somat Classic Power 95 шт. (9000101810059) у 2 магазинах

Somat

Таблетки для посудомийних машин безфосфатні Somat Classic Power 95 шт. (9000101810059)

від 951 ₴

10,01 ₴ / шт

Капсули для посудомийної машини Somat Exellence 5-в-1 20 шт (9000101808384) у 2 магазинах

Somat

Капсули для посудомийної машини Somat Exellence 5-в-1 20 шт (9000101808384)

від 299 ₴

14,95 ₴ / шт

Таблетки для миття посуду Frosch Classic Лимон 15 г х 70 шт (4001499958694) у 2 магазинах

Frosch

Таблетки для миття посуду Frosch Classic Лимон 15 г х 70 шт (4001499958694)

від 980 ₴

14,00 ₴ / шт

Засіб для миття посуду в посудомийних машинах FINISH Quantum 30 капсул (5908252021055) у 2 магазинах

Finish

Засіб для миття посуду в посудомийних машинах FINISH Quantum 30 капсул (5908252021055)

від 399 ₴

13,30 ₴ / шт

Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска

від 130 ₴

216,50 ₴ / л

Порошок для чищення кухні Bref Ефект соди Лимон 500 г (9000100254953) у 2 магазинах

Bref

Порошок для чищення кухні Bref Ефект соди Лимон 500 г (9000100254953)

від 65 ₴

Спрей для очищення забруднень від жиру Savo для кухні 500 мл (8710908101236) у 2 магазинах

Savo

Спрей для очищення забруднень від жиру Savo для кухні 500 мл (8710908101236)

від 118 ₴

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л

від 169 ₴

169,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Tiret Professional 1 л (5997321741062) у 2 магазинах

Tiret

Засіб для прочищення труб Tiret Professional 1 л (5997321741062)

від 361 ₴

361,00 ₴ / л

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638)

від 159 ₴

214,86 ₴ / л

Вологі серветки Smile Antibacterial з Д-пантенолом 60 шт (4823071656435) у 2 магазинах

Smile

Вологі серветки Smile Antibacterial з Д-пантенолом 60 шт (4823071656435)

від 90 ₴

1,50 ₴ / шт

Серветка волога Smile Daily Гранат з клапаном 100 шт (42224940) у 2 магазинах

Smile

Серветка волога Smile Daily Гранат з клапаном 100 шт (42224940)

від 125 ₴

1,25 ₴ / шт

Упаковка серветок вологих Smile Baby Екстракт алое New sticker з клапаном 84 шт х 2шт (42107454) у 2 магазинах

Smile

Упаковка серветок вологих Smile Baby Екстракт алое New sticker з клапаном 84 шт х 2шт (42107454)

від 55 ₴

0,65 ₴ / шт

Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente AYURVEDA (58 прань), 1160 мл у 2 магазинах

Tesori d'Oriente

Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente AYURVEDA (58 прань), 1160 мл

від 213 ₴

183,62 ₴ / л

Концентрований ополіскувач Chante Clair квіти апельсина та нарциса 1800 мл. у 2 магазинах

ChanteClair

Концентрований ополіскувач Chante Clair квіти апельсина та нарциса 1800 мл.

від 295 ₴

163,89 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом шафрану та пурпурової орхідеї 750 г (4820152330567) у 2 магазинах

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом шафрану та пурпурової орхідеї 750 г (4820152330567)

від 139 ₴

185,33 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Lenor Вода Лотоса й Діамантовий Інжир 59 циклів прання 1.239 л у 2 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Вода Лотоса й Діамантовий Інжир 59 циклів прання 1.239 л

від 247 ₴

199,35 ₴ / л

Пом'якшувач для тканин ChanteClair Орхідея та Інжир 1140 мл 57 доз (8015194530402) у 2 магазинах

ChanteClair

Пом'якшувач для тканин ChanteClair Орхідея та Інжир 1140 мл 57 доз (8015194530402)

від 232 ₴

Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602) у 2 магазинах

Sano

Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602)

від 291 ₴

388,00 ₴ / л

Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222) у 2 магазинах

Frosch

Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222)

від 292 ₴

973,33 ₴ / л

Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл

від 127 ₴

2 540,00 ₴ / л

Плямовивідник Dr. BECKMANN іржа і дезодорант 50 мл (4008455004099) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Плямовивідник Dr. BECKMANN іржа і дезодорант 50 мл (4008455004099)

від 119 ₴

2 380,00 ₴ / л

Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл (4008455589916) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл (4008455589916)

від 125 ₴

2 500,00 ₴ / л

Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: кров і білкові плями 50 мл (4008455589213) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: кров і білкові плями 50 мл (4008455589213)

від 99 ₴

1 980,00 ₴ / л