/

Побутова хімія

1 805 товарів

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621) у 2 магазинах

Coccolino

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621)

від 281 ₴

165,10 ₴ / л

Пральний порошок листовий LG Tech Revolution Квітковий аромат 20 шт (8801051202793) у 2 магазинах

LG

Пральний порошок листовий LG Tech Revolution Квітковий аромат 20 шт (8801051202793)

від 479 ₴

Засіб для прання Clever Sensitive Рідкий 2 л (5900308779880) у 2 магазинах

CLEVER

Засіб для прання Clever Sensitive Рідкий 2 л (5900308779880)

від 342 ₴

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189) у 2 магазинах

Alles GUT!

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189)

від 289 ₴

Пральний порошок Lavandera Універсал Білі Квіти 2кг 40 прань (пакет) у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Універсал Білі Квіти 2кг 40 прань (пакет)

від 378 ₴

189,00 ₴ / кг

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174)

від 169 ₴

169,00 ₴ / л

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Colore Puro (Чистий колір) для делікатного прання кольорових речей 1350 мл (30 прань) (8007750020274) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Colore Puro (Чистий колір) для делікатного прання кольорових речей 1350 мл (30 прань) (8007750020274)

від 176 ₴

130,30 ₴ / л

Кальцинована сода EZEL PREMIUM 700 г (306946) у 2 магазинах

Ezel

Кальцинована сода EZEL PREMIUM 700 г (306946)

від 60 ₴

Пральний порошок Pro Wash Універсальний Океанська свіжість 1500 г (4823128005520) у 2 магазинах

Пральний порошок Pro Wash Універсальний Океанська свіжість 1500 г (4823128005520)

від 115 ₴

76,67 ₴ / кг

Гель для прання Perwoll для білих речей 54 прань 2970 мл (9000101834680) у 2 магазинах

Perwoll

Гель для прання Perwoll для білих речей 54 прань 2970 мл (9000101834680)

від 390 ₴

131,28 ₴ / л

Універсалні капсули для прання ЕФФ 12 шт. у 2 магазинах

EFF

Універсалні капсули для прання ЕФФ 12 шт.

від 82 ₴

6,83 ₴ / шт

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами апельсина, жасмину та сєдарвуду 1.702 л. (8720181930638) у 2 магазинах

Coccolino

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами апельсина, жасмину та сєдарвуду 1.702 л. (8720181930638)

від 281 ₴

165,10 ₴ / л

Порошок для прання Gama Original універсал 1,625 кг 25 прань у 2 магазинах

Gama

Порошок для прання Gama Original універсал 1,625 кг 25 прань

від 200 ₴

123,08 ₴ / кг

Пральний порошок SARMIX Active Aroma для всіх типів прання 2.1 кг (4820268104182) у 2 магазинах

Sarmix

Пральний порошок SARMIX Active Aroma для всіх типів прання 2.1 кг (4820268104182)

від 268 ₴

127,62 ₴ / кг

Гель для прання чорних тканин Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880431) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання чорних тканин Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880431)

від 359 ₴

179,50 ₴ / л

Серветки для прання кольорових тканин Dr. Beckmann Magic Leaves 20 шт (4008455584614) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Серветки для прання кольорових тканин Dr. Beckmann Magic Leaves 20 шт (4008455584614)

від 269 ₴

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Марсельське мило Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046513) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Марсельське мило Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046513)

від 389 ₴

254,25 ₴ / л

Рідкий пральний засіб Bionicdry для спортивного та мембранного одягу 960 мл (4001499959844) у 2 магазинах

Bionicdry

Рідкий пральний засіб Bionicdry для спортивного та мембранного одягу 960 мл (4001499959844)

від 364 ₴

Делікатний засіб ChanteClair для прання дитячих речей аромат солодкого мигдалю Vert 750 мл (8015194516109) у 2 магазинах

ChanteClair

Делікатний засіб ChanteClair для прання дитячих речей аромат солодкого мигдалю Vert 750 мл (8015194516109)

від 244 ₴

325,33 ₴ / л

Пральний порошок Persil Color автомат 400 г у 2 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Color автомат 400 г

від 78 ₴

Гель для прання білих тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467204) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання білих тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467204)

від 249 ₴

249,00 ₴ / л

Пральний порошок Pro Wash для кольорових речей 3000 г (4823128004899) у 2 магазинах

PRO WASH

Пральний порошок Pro Wash для кольорових речей 3000 г (4823128004899)

від 139 ₴

46,33 ₴ / кг

Гель для прання Der Waschkonig Universal 3300 мл (4260418930436) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Der Waschkonig Universal 3300 мл (4260418930436)

від 259 ₴

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 3.6 кг (8006540519363) (061q) у 2 магазинах

Gala

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 3.6 кг (8006540519363) (061q)

від 489 ₴

135,83 ₴ / кг