Побутова хімія
1 805 товарів
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Солодкий мигдаль 1.53 л (3450601046315)
від 449 ₴
293,46 ₴ / л
Der Waschkonig C.G.
Рідкий засіб для прання Waschkonig Color Fruhling In Golland Мийний 3.305 л (4260418936001)
від 321 ₴
97,22 ₴ / л
у 2 магазинах
DeLaMark
Пральний порошок Delamark з активним киснем 1 кг (4820152333582)
від 397 ₴
397,00 ₴ / кг
у 2 магазинах
Білі вітрила
Пральний порошок Білі вітрила Color 1.5 кг
від 138 ₴
92,00 ₴ / кг
Der Waschkonig C.G.
Гелеві капсули для прання Waschkonig Color П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936537)
від 140 ₴
у 2 магазинах
Wash & Free
Капсули для прання Wash&Free Магія орхідей 15+2 шт. (4823128005957)
від 221 ₴
у 2 магазинах
Капсули для прання Lavandera Квіти універсальні 1 шт (8435495835974)
від 16 ₴
у 2 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880424)
від 359 ₴
179,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Solar
Капсули для прання Solar Universal Molecule 10 шт (4820269930384)
від 119 ₴
11,90 ₴ / шт
у 2 магазинах
Spuma di Sciampagna
Гель для прання Spuma Di Sciampagna Nero Puro (Чорна чистота) для чорних речей 1350 мл (30 прань) (8007750020304)
від 229 ₴
169,63 ₴ / л
у 2 магазинах
Мило господарче тверде "Друг" для прання з відбілюючим ефектом, 125 грам
від 24 ₴
Duru
Мило господарське Duru відбілюючий 4х125г
від 139 ₴
у 2 магазинах
Gala
Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорової білизни 3.6 кг (8006540519394)
від 450 ₴
125,00 ₴ / кг
у 2 магазинах
Parus
Пральний порошок Парус ЕФФ Універсальний, 400 г
від 31 ₴
77,50 ₴ / кг
у 2 магазинах
Parus
Пральний порошок «ПАРУС 7в1» для автоматичного та ручного прання білизни універсальний 2400г.
від 302 ₴
125,83 ₴ / кг
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair Бікарбонат 35 прань 1.575 л 8015194533229
від 489 ₴
310,48 ₴ / л
Persil
Гель для прання Persil Power Jel Renkliler 3,900 л = 60 прань (Турецький, для кольорових промов)
від 600 ₴
153,82 ₴ / л
у 2 магазинах
Lion
Пральний порошок Lion Beat Drum Econo Max 3 кг (8801007740591)
від 519 ₴
173,00 ₴ / кг
у 2 магазинах
Lion
Гель для прання Lion Beat 3 л (8806325616344)
від 879 ₴
293,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Woolen Wash 0.75 л (4019886045070)
від 547 ₴
729,33 ₴ / л
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 34 прання 1.53 л (3450601046278)
від 449 ₴
293,46 ₴ / л
у 2 магазинах
iGel
Гель для прання iGEL Universal для всіх типів білизни 4 л (5999577880113)
від 445 ₴
111,25 ₴ / л
Frosch
Рідкий засіб для прання Frosch Zero Sensitiv 1.5 л (4009175947659)
від 579 ₴
386,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Lion
Рідкий засіб для ручного та автоматичного прання Lion Beat Bottle 1.45 л (8806325620686)
від 369 ₴