/

Побутова хімія

1 805 товарів

Диски для прання Persil 4in1 Discs Expert Sensitive Deep Clean 37 шт (9000101830941) у 2 магазинах

Persil

Диски для прання Persil 4in1 Discs Expert Sensitive Deep Clean 37 шт (9000101830941)

від 700 ₴

Пральний порошок Losk Color Автомат 32 цикли прання 4.8 кг (9000101805635) у 2 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Color Автомат 32 цикли прання 4.8 кг (9000101805635)

від 818 ₴

170,42 ₴ / кг

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Золота орхідея 26 шт (8006530202312) у 2 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Золота орхідея 26 шт (8006530202312)

від 484 ₴

Гель для прання Chante Clair Марсельське Мило 80прань 3600 мл (8015194534028) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Марсельське Мило 80прань 3600 мл (8015194534028)

від 722 ₴

200,56 ₴ / л

Гель для прання Gallus Professional Concentrated Universal 3в1 4 л у 2 магазинах

Gallus

Гель для прання Gallus Professional Concentrated Universal 3в1 4 л

від 487 ₴

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily 450г. у 2 магазинах

Parus

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily 450г.

від 41 ₴

91,11 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Алоє Вера на 22 прання, 1450 гр. 4001499969508 у 2 магазинах

Frosch

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Алоє Вера на 22 прання, 1450 гр. 4001499969508

від 489 ₴

337,24 ₴ / кг

Гіпоалергенне молочко JELP 0+ для прання кольорового 18 прань 1.5 л (5744004980412) у 2 магазинах

Jelp

Гіпоалергенне молочко JELP 0+ для прання кольорового 18 прань 1.5 л (5744004980412)

від 539 ₴

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color Sensitiv 1.5 л (4019886015301) у 2 магазинах

Sodasan

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color Sensitiv 1.5 л (4019886015301)

від 669 ₴

Мило господарське Оріон 72% тверде, 200 г у 2 магазинах

Orion

Мило господарське Оріон 72% тверде, 200 г

від 24 ₴

Гель для дитячого прання iGEL Baby Sensitive для чутливої шкіри 4 л. (5999577880229) у 2 магазинах

iGel

Гель для дитячого прання iGEL Baby Sensitive для чутливої шкіри 4 л. (5999577880229)

від 469 ₴

117,25 ₴ / л

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Екстрасила виведення плям 26 шт у 2 магазинах

Procter & Gamble

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Екстрасила виведення плям 26 шт

від 484 ₴

Пральний порошок Losk Ароматерапія Автомат Ефірні масла та аромат Малазійської квітки 30 циклів прання 4.5 кг (9000101805604) у 2 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Ароматерапія Автомат Ефірні масла та аромат Малазійської квітки 30 циклів прання 4.5 кг (9000101805604)

від 619 ₴

137,56 ₴ / кг

Капсули для прання L'Arbre Vert Рослинне мило 24 шт (3450601046735) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Капсули для прання L'Arbre Vert Рослинне мило 24 шт (3450601046735)

від 499 ₴

20,79 ₴ / шт

Гель для прання iGEL Color для кольорових речей 4 л у 2 магазинах

iGel

Гель для прання iGEL Color для кольорових речей 4 л

від 445 ₴

111,25 ₴ / л

Гель для прання iGEL White Alpine Freshness 4 л. (5999577880236) у 2 магазинах

iGel

Гель для прання iGEL White Alpine Freshness 4 л. (5999577880236)

від 445 ₴

111,25 ₴ / л

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily для ручного прання 450г. у 2 магазинах

Parus

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily для ручного прання 450г.

від 40 ₴

88,89 ₴ / кг

Гель для прання Waschkonig Color 4.9 л (4260418930795) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Waschkonig Color 4.9 л (4260418930795)

від 573 ₴

116,92 ₴ / л

Капсули для прання Savex Super Caps Color 42 шт (3800024046902) у 2 магазинах

Savex

Капсули для прання Savex Super Caps Color 42 шт (3800024046902)

від 539 ₴

Пральний порошок універсальний SOFT det.lav.polv. blue oxygen78 прань 3900 г. у 2 магазинах

Soft

Пральний порошок універсальний SOFT det.lav.polv. blue oxygen78 прань 3900 г.

від 504 ₴

129,23 ₴ / кг

Гель для прання з ароматом марсельського мила ACTIFF Lavatrice Marsiglia Washing Liquid (8000425008515) у 2 магазинах

Гель для прання з ароматом марсельського мила ACTIFF Lavatrice Marsiglia Washing Liquid (8000425008515)

від 555 ₴

185,00 ₴ / л

Гель для прання Chicco дитячий Odour Off Tech 27 прань 1500 мл (8058664143177) у 2 магазинах

Chicco

Гель для прання Chicco дитячий Odour Off Tech 27 прань 1500 мл (8058664143177)

від 499 ₴

332,67 ₴ / л

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color Lavender 1.5 л (4019886015097) у 2 магазинах

Sodasan

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color Lavender 1.5 л (4019886015097)

від 569 ₴

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color 1.5 л (4019886015066) у 2 магазинах

Sodasan

Рідкий органічний засіб для прання Sodasan Color 1.5 л (4019886015066)

від 669 ₴