Побутова хімія
1 805 товарів
Pro Max
Засіб рідкий для прання PRO MAX Gel Universal Карпатські квіти 5.5 кг (4820191761964)
від 190 ₴
Procter & Gamble
Капсули для прання Ariel Все-в-1 Гірське джерело 30 шт
від 539 ₴
17,97 ₴ / шт
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Universal Bright&White 1.5 л (4019886015615)
від 799 ₴
Blitz
Пральний порошок Blitz Vollwaschmittel Універсальний 3,2 кг 44 цикли прання
від 487 ₴
у 2 магазинах
Felce Azzurra
Гель для прання Felce Azzurra Classico 1.595 л (8001280030802)
від 490 ₴
307,21 ₴ / л
у 2 магазинах
Purenn
Натуральний рідкий засіб-концентрат Purenn Organic Family Summer Time Love з календулою для прання кольорових та темних речей 1 л 33 цикли прання (4751024880425)
від 519 ₴
у 2 магазинах
Purenn
Натуральний рідкий засіб-концентрат Purenn Organic Family Daily Routine з малиною для прання кольорових та білих речей 1 л 33 циклу прання (4751024880432)
від 519 ₴
у 2 магазинах
Persil
Диски для прання Persil 4in1 Discs Universal Deep Clean 26 шт (9000101599466)
від 582 ₴
у 2 магазинах
Purmat
Пральний порошок purmat color 10 кг (4260418932959)
від 515 ₴
51,50 ₴ / кг
у 2 магазинах
Gama
Гель для прання Gama Citrus з цитрусовим ароматом, 3 л (66 прань)
від 519 ₴
173,00 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Кондиціонер для прання концентрат CHANTECLAIR i conc.amm. f.aranenarc.57 прань 1140 мл.
від 204 ₴
178,95 ₴ / л
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitive & Baby 880 мл
від 126 ₴
143,07 ₴ / л
у 2 магазинах
Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Elixir Сандал 342 мл
від 286 ₴
836,26 ₴ / л
Procter & Gamble
Кондиціонер для білизни Lenor Вишневий цвіт та шавлія 47 циклів прання 987 мл
від 174 ₴
176,29 ₴ / л
Wash & Free
Кондиціонер для білизни Wash&Free Концентрований пом'якшувач тканин Жасмин 2 л (4262396143686)
від 135 ₴
67,45 ₴ / л
у 2 магазинах
Felce Azzurra
Концентрований пом`якшувач для тканин Felce Azzurra Paglieri Moon Flower 900 мл (8001280413360)
від 186 ₴
206,67 ₴ / л
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Fascinating Franglpanl 2.772 л (9000101581874)
від 350 ₴
126,23 ₴ / л
у 2 магазинах
Savex
Кондиціонер для тканин Savex Mystic 800 мл
від 105 ₴
131,25 ₴ / л
у 2 магазинах
Procter & Gamble
Гель для прання Ariel Для кольорового 100 циклів прання 4,5 л
від 1 699 ₴
377,56 ₴ / л
у 2 магазинах
Procter & Gamble
Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорових речей 52 цикли, 7.1 кг
від 699 ₴
98,45 ₴ / кг
у 2 магазинах
La Antigua Lavandera
Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 4.675 кг (85 прань)
від 990 ₴
у 2 магазинах
Coccolino
Концентрований ополіскувач для білизни Coccolino Fresh Шовкова сенсація 1827 мл
від 349 ₴
191,02 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний пом'якшувач-ополіскувач тканин Sodasan Fabric Softener Лайм для швидкого прасування 750 мл (4019886016162)
від 340 ₴
453,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Ультраконцентрований кондиціонер Sano Maxima Musk для білизни, 1 л (7290102992850)
від 239 ₴
239,00 ₴ / л