Побутова хімія
1 805 товарів
у 2 магазинах
DOA
Засіб відбілюючий DOA Біле мило 750 мл (305628)
від 89 ₴
118,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Gallus
Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту Gallus Kalk-Reiniger, спрей для ванної та сантехніки, 750 мл
від 135 ₴
180,00 ₴ / л
Duck (Туалетне Каченя)
Утьонок стікер чистоти Лайм 3 шт
від 33 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний засіб для чищення проти вапняного нальоту з посиленим ароматом ChanteClair Спрей 625 мл
від 189 ₴
302,40 ₴ / л
Засіб ONIKS для видалення цвілі та бруду 0.5 л (4820191760318)
від 29 ₴
57,80 ₴ / л
у 2 магазинах
Pulisvelt
Піна для видалення вапнянного нальоту PULISVELT 300 мл (304008)
від 118 ₴
393,33 ₴ / л
Porcoz
Спрей для чищення ванної кімнати Porcoz 750 мл (137595)
від 169 ₴
225,33 ₴ / л
Сан Клин
Засіб San Clean Сантік для чищення кахлю, фаянсу, санвиробів, 500 мл
від 125 ₴
250,00 ₴ / л
Sidolux
Засіб для видалення грибка та цвілі SIDOLUX PROFI спрей для чищення ванної, плитки та міжплиткових швів 750 мл
від 121 ₴
161,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Розчинна серветка для очищення унітаза Dr. Beckmann Magic Leaves Океанський бриз 20 шт (4008455615813)
від 179 ₴
Gallus
Засіб для чищення ванної кімнати Gallus Bad-Reiniger від вапняного та мильного нальоту, спрей, 750 мл
від 42 ₴
55,87 ₴ / л
у 2 магазинах
Helper
Рідина для чищення ванн Helper Max Ocean Blue Для сантехніки 1 л (4820183972996)
від 59 ₴
59,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Піна для чищення ванн Sano Jet Із сосновою олією 750 мл (7290102992904)
від 219 ₴
292,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Helper
Рідина для чищення ванн Helper Max Citrus Mix Для сантехніки 1 л (4820183973016)
від 59 ₴
59,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Диски чистоти для унітазу Duck Цитрусовий бриз, 6 шт
від 139 ₴
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Диски чистоти для унітазу Duck Морська свіжість, 6 шт
від 139 ₴
у 2 магазинах
Bref
Туалетний блок Bref Flower, 3х50 г
від 215 ₴
у 2 магазинах
Porcoz
Відбілювач PORCOZ 750 мл (303902)
від 112 ₴
149,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Сан Клін Сантік д/сантехніки 5л (4820003541074)
від 539 ₴
107,80 ₴ / л
Purox
Гель для прання Purox Universal 4.3 л (4260418935011)
354 ₴
82,33 ₴ / л
Omino Bianco
Рідкий засіб для прання кольорових речей OMINO BIANCO lav.color+35 прань 1400 мл.
312 ₴
222,86 ₴ / л
ChanteClair
Гель для прання Chante Clair Дезинфікуючий 28 прань 1260 мл (8015194530778)
218 ₴
173,02 ₴ / л
DeLaMark
Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Baby 500 г (4820152330031)
176 ₴
Wash & Free
Пральний порошок WASH & FREE універсальний Жасмин та лаванда з марсельським милом 400 г (4262396140876)
55 ₴
137,50 ₴ / кг