/

Побутова хімія

1 805 товарів

Гель для прання Waschkonig Universal Lavendel 4.9 л (4260418931020)

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Waschkonig Universal Lavendel 4.9 л (4260418931020)

390 ₴

79,59 ₴ / л

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для видалення плям 440 г (8690506485603)

Duru

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для видалення плям 440 г (8690506485603)

125 ₴

Пральний порошок Tortilla Універсальний, 400 г (4820178060325)

Tortilla

Пральний порошок Tortilla Універсальний, 400 г (4820178060325)

70 ₴

175,00 ₴ / кг

Туалетний папір ДИВО Premio тришаровий Bianco 32 шт (4820003837665)

Диво

Туалетний папір ДИВО Premio тришаровий Bianco 32 шт (4820003837665)

534 ₴

16,69 ₴ / шт

Туалетний папір Papela Comfort Super Pack 3-шаровий целюлозний 8 рулонів по 13,2 м (4820270940280)

Papela

Туалетний папір Papela Comfort Super Pack 3-шаровий целюлозний 8 рулонів по 13,2 м (4820270940280)

92 ₴

Туалетний папір Selpak Білий 3 шари 12 рулонів (8690530204508)

Selpak

Туалетний папір Selpak Білий 3 шари 12 рулонів (8690530204508)

647 ₴

53,92 ₴ / шт

Туалетний папір двошаровий Grite Standart Professional 12 рулонів, 180 м, 571 відрив

Grite

Туалетний папір двошаровий Grite Standart Professional 12 рулонів, 180 м, 571 відрив

180 ₴

Пакети для сміття PRO SERVICE LD 120 л 20 шт чорні (16201630)

PRO service

Пакети для сміття PRO SERVICE LD 120 л 20 шт чорні (16201630)

105 ₴

5,25 ₴ / шт

Упаковка біорозкладних губок Фрекен Бок целюлозних Go Green 3 шт. (4823071642384)

Фрекен Бок

Упаковка біорозкладних губок Фрекен Бок целюлозних Go Green 3 шт. (4823071642384)

186 ₴

62,00 ₴ / шт

Губка кухонна Фрекен БОК MAX подвійний-ефект, 5 шт

Фрекен Бок

Губка кухонна Фрекен БОК MAX подвійний-ефект, 5 шт

65 ₴

13,00 ₴ / шт

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Pet Fresh Ранкова свіжість 550 мл (5060060212565)

Astonish

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Pet Fresh Ранкова свіжість 550 мл (5060060212565)

153 ₴

278,18 ₴ / л

Миючий засіб Astonish Aromatic Гранат і малина Антибактеріальний 750 мл (5060060212510)

Astonish

Миючий засіб Astonish Aromatic Гранат і малина Антибактеріальний 750 мл (5060060212510)

124 ₴

165,33 ₴ / л

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Аромат свіжості 550 мл (5060060212527)

Astonish

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Аромат свіжості 550 мл (5060060212527)

153 ₴

278,18 ₴ / л

Засіб для прання Denkmit для чорних речей Black Sensation 1 л (40 прань)

Denkmit

Засіб для прання Denkmit для чорних речей Black Sensation 1 л (40 прань)

279 ₴

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Universal 1 кг (4820152330048)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Universal 1 кг (4820152330048)

285 ₴

285,00 ₴ / кг

Гель для прання Perwoll Black для чорного та темного одягу 2.97 л 9000101814514

Henkel

Гель для прання Perwoll Black для чорного та темного одягу 2.97 л 9000101814514

430 ₴

Засіб для прання Sila Color 4 л (4820023369870)

Sila

Засіб для прання Sila Color 4 л (4820023369870)

270 ₴

Універсальний пральний порошок Alles GUT! 450 г. ECO (4820189880141)

Alles GUT!

Універсальний пральний порошок Alles GUT! 450 г. ECO (4820189880141)

89 ₴

197,78 ₴ / кг

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato 2070 мл

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato 2070 мл

394 ₴

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark Colour 1 л (4820152330161)

DeLaMark

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark Colour 1 л (4820152330161)

350 ₴

Засіб для прання Denkmit для білих речей White Sensation 1 л (40 прань)

Denkmit

Засіб для прання Denkmit для білих речей White Sensation 1 л (40 прань)

245 ₴

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark White 1 л (4820152330192)

DeLaMark

Рідкий концентрований безфосфатний засіб для прання Delamark White 1 л (4820152330192)

350 ₴

Гель для прання DeLaMark Універсальний з ароматом Чорної вишні-Замши-Тютюну 1 л (4820152333964)

DeLaMark

Гель для прання DeLaMark Універсальний з ароматом Чорної вишні-Замши-Тютюну 1 л (4820152333964)

385 ₴

385,00 ₴ / л

Гель для прання Gallus 1,98 л універсальний 55 прань

Gallus

Гель для прання Gallus 1,98 л універсальний 55 прань

198 ₴

100,00 ₴ / л