/

Побутова хімія

1 805 товарів

Пральний порошок Sano Musk 1.25 кг (7290000288727)

Sano

Пральний порошок Sano Musk 1.25 кг (7290000288727)

310 ₴

248,00 ₴ / кг

Капсули для посудомийної машини Somat Excellence 4-in-1 88 шт (9000101831559)

Somat

Капсули для посудомийної машини Somat Excellence 4-in-1 88 шт (9000101831559)

849 ₴

9,65 ₴ / шт

Засіб для миття посуду в посудомийній машині DeLaMark 3 кг (4820152332141)

DeLaMark

Засіб для миття посуду в посудомийній машині DeLaMark 3 кг (4820152332141)

1 079 ₴

Сіль для посудомийних машин DeLaMark 1 кг (4820152330369)

DeLaMark

Сіль для посудомийних машин DeLaMark 1 кг (4820152330369)

112 ₴

Засіб для миття посуду в посудомийній машині Delamark 1 кг (4820152330376)

DeLaMark

Засіб для миття посуду в посудомийній машині Delamark 1 кг (4820152330376)

403 ₴

Ополіскувач для посудомийної машини DeLaMark 1 л (4820152332264)

DeLaMark

Ополіскувач для посудомийної машини DeLaMark 1 л (4820152332264)

320 ₴

Таблетки для посудомийної машини Somat All in 1 Extra 44 шт (9000101851595)

Somat

Таблетки для посудомийної машини Somat All in 1 Extra 44 шт (9000101851595)

660 ₴

15,00 ₴ / шт

Сіль Delamark для посудомийної машини 3 кг (4820152332257)

DeLaMark

Сіль Delamark для посудомийної машини 3 кг (4820152332257)

322 ₴

Порошок для миття посуду в посудомийній машині FINISH 2.5 кг (8594002681487)

Finish

Порошок для миття посуду в посудомийній машині FINISH 2.5 кг (8594002681487)

599 ₴

Порошок для миття посуду в посудомийній машині Delamark з ароматом лимона 1 кг (4820152332523)

DeLaMark

Порошок для миття посуду в посудомийній машині Delamark з ароматом лимона 1 кг (4820152332523)

327 ₴

Ополіскувач для посудомийних машин 750 мл Frosch 4009175936509

Frosch

Ополіскувач для посудомийних машин 750 мл Frosch 4009175936509

287 ₴

Засіб для миття посуду в посудомийних машинах Finish Power All in One Gel 0% 900 мл (5908252000036)

Finish

Засіб для миття посуду в посудомийних машинах Finish Power All in One Gel 0% 900 мл (5908252000036)

1 235 ₴

Кондиціонер-ополіскувач для посудомийної машини Delamark 500 мл (4820152330352)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач для посудомийної машини Delamark 500 мл (4820152330352)

166 ₴

Туалетний блок для унітаза Domestos Power 5 Свіжість лайма 3 х 55 г (8720182805638)

Domestos

Туалетний блок для унітаза Domestos Power 5 Свіжість лайма 3 х 55 г (8720182805638)

219 ₴

Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Носові хустинки Ruta Classic 3 шари 10 листів х 51 шт (4820023749146)

Ruta

Носові хустинки Ruta Classic 3 шари 10 листів х 51 шт (4820023749146)

661 ₴

Дезінфекційні вологі серветки Smile Sterill Bio з клапаном 50 шт. (4823071644753_41304650)

Smile

Дезінфекційні вологі серветки Smile Sterill Bio з клапаном 50 шт. (4823071644753_41304650)

134 ₴

2,68 ₴ / шт

Вологі серветки Smile Antibacterial із соком подорожника 100 шт (4823071656466)

Smile

Вологі серветки Smile Antibacterial із соком подорожника 100 шт (4823071656466)

145 ₴

1,45 ₴ / шт

Упаковка вологих серветок Smile Daily Бамбук з клапаном 120 шт (42224950)

Smile

Упаковка вологих серветок Smile Daily Бамбук з клапаном 120 шт (42224950)

149 ₴

1,24 ₴ / шт

Серветки вологі Smile Чорні та білі 84 шт (4823071670578)

Smile

Серветки вологі Smile Чорні та білі 84 шт (4823071670578)

114 ₴

1,36 ₴ / шт

Серветки вологі Smile Men з екстрактом дерева дракона 48 шт (42109371)

Smile

Серветки вологі Smile Men з екстрактом дерева дракона 48 шт (42109371)

139 ₴

2,90 ₴ / шт

Пральний порошок для кольорових речей DenkMit 1,35 кг 20 прань

Denkmit

Пральний порошок для кольорових речей DenkMit 1,35 кг 20 прань

379 ₴

280,74 ₴ / кг

Концентрований кондиціонер-ополіскувач Scala Ammorbidente Gelsomino & Patchouli 750 мл

Scala

Концентрований кондиціонер-ополіскувач Scala Ammorbidente Gelsomino & Patchouli 750 мл

87 ₴

116,00 ₴ / л