/

Побутова хімія

1 805 товарів

Рідкий засіб для миття посуду Fairy Чайне дерево та м'ята, 1350 мл

Fairy

Рідкий засіб для миття посуду Fairy Чайне дерево та м'ята, 1350 мл

225 ₴

166,67 ₴ / л

Засіб для миття посуду Delamark з ефірною олією римської ромашки 500 мл (4820152330116)

DeLaMark

Засіб для миття посуду Delamark з ефірною олією римської ромашки 500 мл (4820152330116)

141 ₴

282,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду DeLaMark з іонами срібла Алое вера 0.5 л (4820152331007)

DeLaMark

Засіб для миття посуду DeLaMark з іонами срібла Алое вера 0.5 л (4820152331007)

169 ₴

338,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Delamark з ефірною олією римської ромашки 1 л (4820152330659)

DeLaMark

Засіб для миття посуду Delamark з ефірною олією римської ромашки 1 л (4820152330659)

231 ₴

231,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду DeLaMark Африканський лимон 500 мл (4820152330109)

DeLaMark

Засіб для миття посуду DeLaMark Африканський лимон 500 мл (4820152330109)

114 ₴

228,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду DeLaMark з іонами срібла для дитячого посуду без запаху 0.5 л (4820152331038)

DeLaMark

Засіб для миття посуду DeLaMark з іонами срібла для дитячого посуду без запаху 0.5 л (4820152331038)

136 ₴

272,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Fairy Clean & Fresh Яблуко 1.35 л

Fairy

Засіб для миття посуду Fairy Clean & Fresh Яблуко 1.35 л

226 ₴

167,41 ₴ / л

Екологічний гіпоалергенний концентрований засіб для миття посуду Winni's Piatti Lime e Fiori di Mela з ароматом лайма та яблуневого цвіту, 480 мл (8003650027139)

Winni's

Екологічний гіпоалергенний концентрований засіб для миття посуду Winni's Piatti Lime e Fiori di Mela з ароматом лайма та яблуневого цвіту, 480 мл (8003650027139)

122 ₴

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

155 ₴

310,00 ₴ / л

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

208 ₴

Засіб миючий Frosch для видалення вапни 5 л з яблучним оцетом

Frosch

Засіб миючий Frosch для видалення вапни 5 л з яблучним оцетом

517 ₴

103,40 ₴ / л

Засіб для очищення водостоків Sano Drain Liquid 1 л (7290012117916)

Sano

Засіб для очищення водостоків Sano Drain Liquid 1 л (7290012117916)

380 ₴

380,00 ₴ / л

Рушник паперовий Papela LUX двошаровий на 500+50 відривів, 110 метрів 4820270940303

Papela

Рушник паперовий Papela LUX двошаровий на 500+50 відривів, 110 метрів 4820270940303

178 ₴

Рушник паперовий Papela MaxiTowel двошаровий на 1000 відривів 110 метрів (4820270940129)

Papela

Рушник паперовий Papela MaxiTowel двошаровий на 1000 відривів 110 метрів (4820270940129)

174 ₴

Рушники паперові двошарові Grite Super Compact 225х220 мм Упаковка 20 шт х 150 аркушів V-складання

Grite

Рушники паперові двошарові Grite Super Compact 225х220 мм Упаковка 20 шт х 150 аркушів V-складання

147 ₴

Рушник паперовий Papela DeLuxe двошаровий на 480 відривів 58 метрів (4820270940112)

Papela

Рушник паперовий Papela DeLuxe двошаровий на 480 відривів 58 метрів (4820270940112)

110 ₴

Гель для прання DeLaMark Universal рідина 4 л (4820152331984)

DeLaMark

Гель для прання DeLaMark Universal рідина 4 л (4820152331984)

1 399 ₴

349,75 ₴ / л

Капсули для прання Ariel All-in-1 Pods for colour 100 шт (8006530348218)

Ariel

Капсули для прання Ariel All-in-1 Pods for colour 100 шт (8006530348218)

1 938 ₴

19,38 ₴ / шт

Капсули для прання Ariel All-in-1 Pods+ Extra Stain Removal 88 шт (8006530348171)

Ariel

Капсули для прання Ariel All-in-1 Pods+ Extra Stain Removal 88 шт (8006530348171)

2 445 ₴

27,78 ₴ / шт

Рідкий засіб для прання дитячої білизни Sodasan Color Sensitiv 5 л (4019886015370)

Sodasan

Рідкий засіб для прання дитячої білизни Sodasan Color Sensitiv 5 л (4019886015370)

1 999 ₴

399,80 ₴ / л

Рідкий пральний засіб Sodasan Color 5 л (4019886015271)

Sodasan

Рідкий пральний засіб Sodasan Color 5 л (4019886015271)

1 999 ₴

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Пробудження весни 60 шт

Procter & Gamble

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Пробудження весни 60 шт

2 658 ₴

Пральний порошок Ariel Professional Alpha 100 циклів прання 13,5 кг

Procter & Gamble

Пральний порошок Ariel Professional Alpha 100 циклів прання 13,5 кг

1 767 ₴

130,89 ₴ / кг

Гель для прання Ariel Для чутливої шкіри 100 циклів прання 4,5 л

Procter & Gamble

Гель для прання Ariel Для чутливої шкіри 100 циклів прання 4,5 л

1 682 ₴

373,78 ₴ / л