/

Побутова хімія

1 805 товарів

Рідке мило для прання Najel Алеппське з ароматом жасмину 5 л (3760061220362)

Najel

Рідке мило для прання Najel Алеппське з ароматом жасмину 5 л (3760061220362)

2 070 ₴

Засіб для миття посуду овочів фруктів Lion CHG Plant refill 1.2 кг (8806325618683)

Lion

Засіб для миття посуду овочів фруктів Lion CHG Plant refill 1.2 кг (8806325618683)

314 ₴

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330673)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330673)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus Lemon 750 мл (7290102992249)

Sano

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus Lemon 750 мл (7290102992249)

239 ₴

318,67 ₴ / л

Очисник для склокераміки Frosch Лимон 300 мл (9001531924996)

Frosch

Очисник для склокераміки Frosch Лимон 300 мл (9001531924996)

229 ₴

763,33 ₴ / л

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333773)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333773)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Фреш 750 мл (8717163522134)

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 750 мл (8717163522134)

157 ₴

209,33 ₴ / л

Господарське рідке мило Біла Овечка For Baby`Things Біле, 4 л

Белая Овечка

Господарське рідке мило Біла Овечка For Baby`Things Біле, 4 л

462 ₴

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 660 г (12 прань)

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 660 г (12 прань)

105 ₴

159,09 ₴ / кг

Пральний порошок DeLaMark Color 1 кг (4820152330499)

DeLaMark

Пральний порошок DeLaMark Color 1 кг (4820152330499)

344 ₴

344,00 ₴ / кг

Гель для прання універсальний Active Universal 3 л

Active

Гель для прання універсальний Active Universal 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Пральний порошок Doctor Wash Baby з нейтральним ароматом 400 г (4262396141293)

Doctor Wash

Пральний порошок Doctor Wash Baby з нейтральним ароматом 400 г (4262396141293)

44 ₴

Рідкий засіб для прання For my Family Гель для кольорових речей 4 кг

For my Family

Рідкий засіб для прання For my Family Гель для кольорових речей 4 кг

283 ₴

Пральний порошок Der Waschkonig для штор, гардин і тюлі, 600 г (10 прань)

Der Waschkonig C.G.

Пральний порошок Der Waschkonig для штор, гардин і тюлі, 600 г (10 прань)

132 ₴

220,00 ₴ / кг

Гель для прання білих тканин Active White 3 л

Active

Гель для прання білих тканин Active White 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Гель для прання Free Extra Universal з ароматом свіжості 5 л (4820196011453)

Free

Гель для прання Free Extra Universal з ароматом свіжості 5 л (4820196011453)

269 ₴

53,80 ₴ / л

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 6 циклів, 900 г

Procter & Gamble

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 6 циклів, 900 г

170 ₴

188,89 ₴ / кг

Екo крем для чищення універсальний з мікрогранулами Tortilla 500 мл (4820178060141)

Tortilla

Екo крем для чищення універсальний з мікрогранулами Tortilla 500 мл (4820178060141)

109 ₴

Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Гірське джерело 70 шт (8700216764193)

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Гірське джерело 70 шт (8700216764193)

869 ₴

12,41 ₴ / шт

Капсули для прання 100 штук Ariel Pods All-in-1 Color для кольорового одягу (8700216764179)

Ariel

Капсули для прання 100 штук Ariel Pods All-in-1 Color для кольорового одягу (8700216764179)

1 799 ₴

17,99 ₴ / шт

Диски для прання Persil Color 4in1 Discs Deep Clean 100 циклів прання (9000101844382)

Persil

Диски для прання Persil Color 4in1 Discs Deep Clean 100 циклів прання (9000101844382)

1 099 ₴

Пральний порошок Tide Color 52 цикли 7.1 кг

Tide

Пральний порошок Tide Color 52 цикли 7.1 кг

1 058 ₴

149,01 ₴ / кг

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Professional 3 кг (4820152330345)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Professional 3 кг (4820152330345)

803 ₴

267,67 ₴ / кг

Капсули для прання Persil Universal Deep Clean 4 в 1 68 шт

Persil

Капсули для прання Persil Universal Deep Clean 4 в 1 68 шт

1 187 ₴

17,46 ₴ / шт