/

Побутова хімія

1 805 товарів

Рідкий концентрований засіб для прання Lion Beat pouch 2.0 л (8806325605805)

Lion

Рідкий концентрований засіб для прання Lion Beat pouch 2.0 л (8806325605805)

607 ₴

Пральний порошок Lavandera Universal 5,5 кг 110 прань

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Universal 5,5 кг 110 прань

921 ₴

167,45 ₴ / кг

Порошок для прання Signum Color 10 кг (5900308776667)

Signum

Порошок для прання Signum Color 10 кг (5900308776667)

528 ₴

52,80 ₴ / кг

Порошок-концентрат пральний Sodasan Compact для кольорових та чорних речей зі пом'якшувачем води 1 кг (4019886050708)

Sodasan

Порошок-концентрат пральний Sodasan Compact для кольорових та чорних речей зі пом'якшувачем води 1 кг (4019886050708)

669 ₴

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик свіжого повітря Lenor 26 шт

Procter & Gamble

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик свіжого повітря Lenor 26 шт

862 ₴

Пральний порошок Active White 10 кг. (4820196010791)

Active

Пральний порошок Active White 10 кг. (4820196010791)

771 ₴

77,10 ₴ / кг

Гель для прання Lavandera Flores Blancas Жасмин 4,5 л ( 90 прань )

La Antigua Lavandera

Гель для прання Lavandera Flores Blancas Жасмин 4,5 л ( 90 прань )

825 ₴

183,33 ₴ / л

Порошок для прання Gama Marseille Universal 3в1 з марсельським милом, 2,475 кг (45 прань)

Gama

Порошок для прання Gama Marseille Universal 3в1 з марсельським милом, 2,475 кг (45 прань)

563 ₴

227,47 ₴ / кг

Порошок для прання Gama Tradicao 3в 1 інтенсивна свіжість, 5.5 кг

Gama

Порошок для прання Gama Tradicao 3в 1 інтенсивна свіжість, 5.5 кг

822 ₴

149,45 ₴ / кг

Універсальний гель для прання Omino Bianco Рожева лілія 35 прань 1.4 л (8003650023179)

Omino Bianco

Універсальний гель для прання Omino Bianco Рожева лілія 35 прань 1.4 л (8003650023179)

597 ₴

426,43 ₴ / л

Пральний порошок Lavandera Universal Cherry blossom, 4.675 кг

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Universal Cherry blossom, 4.675 кг

779 ₴

166,63 ₴ / кг

Універсальний гель Green&Clean Professional для кольорового та білого одягу 3 л (4260700180556)

Green&Clean

Універсальний гель Green&Clean Professional для кольорового та білого одягу 3 л (4260700180556)

920 ₴

Упаковка засобу для прання всіх типів тканин і кольорів Sensua 1.5 л х 4 шт. (4820167004125)

Sensua

Упаковка засобу для прання всіх типів тканин і кольорів Sensua 1.5 л х 4 шт. (4820167004125)

731 ₴

Порошок для прання Lion Beat Drum Color 2.25 кг (8806325609339)

Lion

Порошок для прання Lion Beat Drum Color 2.25 кг (8806325609339)

583 ₴

259,11 ₴ / кг

Гель для прання кольорового одягу Green & Clean Professional 3 л (4823069702403/4260700180563)

Green&Clean

Гель для прання кольорового одягу Green & Clean Professional 3 л (4823069702403/4260700180563)

882 ₴

294,00 ₴ / л

Концентрований гель для прання Sano Bio 3 л (7290013268907)

Sano

Концентрований гель для прання Sano Bio 3 л (7290013268907)

943 ₴

314,33 ₴ / л

Рідкий засіб для швидкого прання DOA Quick Wash для білих та кольорових речей 1,48 л (308528)

DOA

Рідкий засіб для швидкого прання DOA Quick Wash для білих та кольорових речей 1,48 л (308528)

499 ₴

337,16 ₴ / л

Гель для прання ACTIFF Lavatrice Colore Washing Liquid для догляду за кольоровим одягом, 3000 мл

Actiff

Гель для прання ACTIFF Lavatrice Colore Washing Liquid для догляду за кольоровим одягом, 3000 мл

599 ₴

Пральний порошок Active PR White З ароматом свіжості 10 кг. (4820196011194)

Active

Пральний порошок Active PR White З ароматом свіжості 10 кг. (4820196011194)

803 ₴

80,30 ₴ / кг

Капсули для прання Losk Power Caps Ароматерапія 60 шт (9000101850598)

Losk

Капсули для прання Losk Power Caps Ароматерапія 60 шт (9000101850598)

792 ₴

13,20 ₴ / шт

Кондиціонер для білизни Lenor Вишневий цвіт та шавлія 59 циклів прання 1.239 л (8700216723602)

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Вишневий цвіт та шавлія 59 циклів прання 1.239 л (8700216723602)

352 ₴

284,10 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач для білизни та тканин Lammi Loveli Pink 1 л (4260418934694)

Lammi

Кондиціонер-ополіскувач для білизни та тканин Lammi Loveli Pink 1 л (4260418934694)

175 ₴

175,00 ₴ / л

Ополіскувач кондиціонер для білизни Purox парфумований Natures Whisper 400 мл (4260418935981)

Purox

Ополіскувач кондиціонер для білизни Purox парфумований Natures Whisper 400 мл (4260418935981)

133 ₴

332,50 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Waschkönig Sensitive 1000 мл (4260353550409)

Der Waschkonig C.G.

Кондиціонер для білизни Waschkönig Sensitive 1000 мл (4260353550409)

124 ₴

124,00 ₴ / л