/

Побутова хімія

1 805 товарів

Ополіскувач для посудомийних машин ACTIFF Brillantante Rinse Aid (5410306883620)

Ополіскувач для посудомийних машин ACTIFF Brillantante Rinse Aid (5410306883620)

149 ₴

DOA Гель для миття посуду в посудомийній машині 900 мл

DOA

DOA Гель для миття посуду в посудомийній машині 900 мл

359 ₴

Плямовивідник кисневий Liesti EXTRA OXY 500 г (4820271000105)

Liesti

Плямовивідник кисневий Liesti EXTRA OXY 500 г (4820271000105)

216 ₴

Плямовивідник для килимів та текстильних поверхонь Astonish з активним киснем 750 мл

Astonish

Плямовивідник для килимів та текстильних поверхонь Astonish з активним киснем 750 мл

195 ₴

260,00 ₴ / л

Засіб для очищення посудомийної машини Scala Cura Lavastoviglie Bifasico двофазний очищувач посудомийки від жиру вапняного нальоту та неприємного запаху 250 мл (8006130503901)

Scala

Засіб для очищення посудомийної машини Scala Cura Lavastoviglie Bifasico двофазний очищувач посудомийки від жиру вапняного нальоту та неприємного запаху 250 мл (8006130503901)

87 ₴

Таблетки для посудомийної машини Somat All in 1 Extra 85 шт (9000101809961/9000101851779)

Somat

Таблетки для посудомийної машини Somat All in 1 Extra 85 шт (9000101809961/9000101851779)

793 ₴

9,33 ₴ / шт

Упаковка гелів для миття посуду в посудомийній машині Somat Exellence Duo Gel Антижир 684 мл + 684 мл (9000101819199/9000101850024)

Somat

Упаковка гелів для миття посуду в посудомийній машині Somat Exellence Duo Gel Антижир 684 мл + 684 мл (9000101819199/9000101850024)

977 ₴

Таблетки для посудомийної машини Start Classic 60 шт. (4820207100046)

Start

Таблетки для посудомийної машини Start Classic 60 шт. (4820207100046)

511 ₴

8,52 ₴ / шт

Гіпоалергенний гель для посудомийних машин Winnis Naturel Lemon 750 мл 30 порцій (екологічний, гіпоалергенний, з лимоном)

Winni's

Гіпоалергенний гель для посудомийних машин Winnis Naturel Lemon 750 мл 30 порцій (екологічний, гіпоалергенний, з лимоном)

297 ₴

Еко ополіскувач для посудомийної машини Tortilla 500 мл ( 4820178061049 )

Tortilla

Еко ополіскувач для посудомийної машини Tortilla 500 мл ( 4820178061049 )

113 ₴

Таблетки для миття пляшечок Baby Brezza Bottle Washer Pro 120 шт (1230000046855)

Baby Brezza

Таблетки для миття пляшечок Baby Brezza Bottle Washer Pro 120 шт (1230000046855)

1 294 ₴

10,78 ₴ / шт

Гель для миття посуду Glanz Meister Platinum у посудомийній машині 720 мл ( 4260418933178)

Glanz Meister

Гель для миття посуду Glanz Meister Platinum у посудомийній машині 720 мл ( 4260418933178)

383 ₴

Набір Капсули для посудомийних машин Fairy Platinum Plus Лимон 6 x 19 шт (ZES8700216236317)

Fairy

Набір Капсули для посудомийних машин Fairy Platinum Plus Лимон 6 x 19 шт (ZES8700216236317)

1 848 ₴

Таблетки для посудомийних машин dr. Prakti 16 г х 90 шт ( 5903855501331)

dr. Prakti

Таблетки для посудомийних машин dr. Prakti 16 г х 90 шт ( 5903855501331)

513 ₴

Органічний рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лимон 5 л (4019886002172)

Sodasan

Органічний рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лимон 5 л (4019886002172)

2 049 ₴

409,80 ₴ / л

Засіб для миття посуду Delamark з іонами срібла Солодкий апельсин 0.5 л (4820152330994)

DeLaMark

Засіб для миття посуду Delamark з іонами срібла Солодкий апельсин 0.5 л (4820152330994)

169 ₴

338,00 ₴ / л

Засіб-бальзам для миття посуду Maxi Power Мигдаль 1 л (4823098402800)

Maxi Power

Засіб-бальзам для миття посуду Maxi Power Мигдаль 1 л (4823098402800)

199 ₴

199,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Active «Апельсин» (Orange), 500 мл

Active

Засіб для миття посуду Active «Апельсин» (Orange), 500 мл

63 ₴

126,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Active «Зелене Яблуко» (Apple), 1000 мл

Active

Засіб для миття посуду Active «Зелене Яблуко» (Apple), 1000 мл

119 ₴

119,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Active «Алое Вера», 500 мл

Active

Засіб для миття посуду Active «Алое Вера», 500 мл

69 ₴

138,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Active «Алое Вера», 1000 мл

Active

Засіб для миття посуду Active «Алое Вера», 1000 мл

119 ₴

119,00 ₴ / л

Бальзам для миття посуду Bio Formula Ag+, 500 мл

Bio Formula

Бальзам для миття посуду Bio Formula Ag+, 500 мл

60 ₴

120,00 ₴ / л

Гель для миття посуду Free з ароматом яблука та лайма 500 мл (4820196010579)

Free

Гель для миття посуду Free з ароматом яблука та лайма 500 мл (4820196010579)

60 ₴

120,00 ₴ / л

Гель для миття посуду Active Апельсин 1 л (4820196010395)

Active

Гель для миття посуду Active Апельсин 1 л (4820196010395)

119 ₴

119,00 ₴ / л