/

Побутова хімія

1 805 товарів

Гель для миття посуду в посудомийній машині Porcoz 900 мл (137604)

Porcoz

Гель для миття посуду в посудомийній машині Porcoz 900 мл (137604)

369 ₴

Гель для посудомийної машини FINISH All In 1 Max Power Lemon 900 мл (5908252000029)

Finish

Гель для посудомийної машини FINISH All In 1 Max Power Lemon 900 мл (5908252000029)

688 ₴

Таблетки для посудомийної машини Calgonit Finish Ultimate Plus Lemon 83 шт (5900627119695)

Finish

Таблетки для посудомийної машини Calgonit Finish Ultimate Plus Lemon 83 шт (5900627119695)

1 125 ₴

13,55 ₴ / шт

Органічний засіб для миття фруктів і овочей Ecolunes, 500мл

Ecolunes

Органічний засіб для миття фруктів і овочей Ecolunes, 500мл

466 ₴

932,00 ₴ / л

Рідкий мийний засіб Neta для відбілювання посуду 5 кг (8694891045152)

Neta

Рідкий мийний засіб Neta для відбілювання посуду 5 кг (8694891045152)

1 096 ₴

Засіб для миття посуду з ароматом лимону SCALA PIATTI LIMONE 1,25 мл

Scala

Засіб для миття посуду з ароматом лимону SCALA PIATTI LIMONE 1,25 мл

126 ₴

Гель для миття посуду Active лимон 1 л (4820196010371)

Active

Гель для миття посуду Active лимон 1 л (4820196010371)

121 ₴

121,00 ₴ / л

Гель для миття посуду FITODOCTOR Лайм & М'ята з гліцерином 1050 г

Фітодоктор

Гель для миття посуду FITODOCTOR Лайм & М'ята з гліцерином 1050 г

78 ₴

Гель для миття посуду FITODOCTOR Грейпфрут & Манго з гліцерином 1050 г

Фітодоктор

Гель для миття посуду FITODOCTOR Грейпфрут & Манго з гліцерином 1050 г

78 ₴

Засіб для ручного миття посуду Neta 5 кг (8694891001158)

Neta

Засіб для ручного миття посуду Neta 5 кг (8694891001158)

763 ₴

Гель для миття посуду Fairy Яблуко, 500 мл

Fairy

Гель для миття посуду Fairy Яблуко, 500 мл

130 ₴

260,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Oniks Лимон 5 л (4820191760554)

Oniks

Засіб для миття посуду Oniks Лимон 5 л (4820191760554)

571 ₴

114,20 ₴ / л

Рідина для миття дитячого посуду arau. baby , 500 мл

Saraya

Рідина для миття дитячого посуду arau. baby , 500 мл

509 ₴

1 018,00 ₴ / л

Концентрований засіб для миття посуду EcoPlant For Home 650 мл

EcoPlant for Home

Концентрований засіб для миття посуду EcoPlant For Home 650 мл

139 ₴

213,85 ₴ / л

Набір HG 2 + 1 Засіб для видалення жиру 500 мл + Засіб для видалення вапняного нальоту 500 мл + Очисний спрей для скла 500 мл (8711577276799)

HG

Набір HG 2 + 1 Засіб для видалення жиру 500 мл + Засіб для видалення вапняного нальоту 500 мл + Очисний спрей для скла 500 мл (8711577276799)

1 170 ₴

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Marsila з ароматом марсельського мила, 750 мл

Actiff

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Marsila з ароматом марсельського мила, 750 мл

189 ₴

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Marsila з ароматом марсельського мила (запаска), 750 мл

Actiff

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Marsila з ароматом марсельського мила (запаска), 750 мл

259 ₴

345,33 ₴ / л

Засіб для миття посуду Carma сода ефект дой-пак, 400 мл

Carma

Засіб для миття посуду Carma сода ефект дой-пак, 400 мл

52 ₴

130,00 ₴ / л

Гель для миття дитячого посуду FITODOCTOR «Семицвітик» з екстрактами трав (дой-пак) 700 г

Фітодоктор

Гель для миття дитячого посуду FITODOCTOR «Семицвітик» з екстрактами трав (дой-пак) 700 г

39 ₴

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Магнолія 500 мл (4820268103710)

Sarmix

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Магнолія 500 мл (4820268103710)

67 ₴

134,00 ₴ / л

Astonish засіб для видалення жиру та бруду, 750 мл

Astonish

Astonish засіб для видалення жиру та бруду, 750 мл

208 ₴

277,33 ₴ / л

Біодеструктор Жива Земля Унікал-р для розкладання та ліквідації жирів і залишків їжі 500 мл

Жива Земля

Біодеструктор Жива Земля Унікал-р для розкладання та ліквідації жирів і залишків їжі 500 мл

343 ₴

686,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Denkmit Power 750 мл

Denkmit

Засіб для видалення жиру Denkmit Power 750 мл

159 ₴

Порошок для чищення Carma Універсал, 500 г

Carma

Порошок для чищення Carma Універсал, 500 г

100 ₴