Побутова хімія
1 805 товарів
у 3 магазинах
Tesori d'Oriente
Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente БІЛИЙ МУСКУС (58 прань), 1160 мл
від 213 ₴
183,62 ₴ / л
у 3 магазинах
L'Arbre Vert
Пом'якшувач для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 800 мл (3450601028632)
від 150 ₴
187,50 ₴ / л
у 3 магазинах
Vanish
Плямовивідник порошкоподібний для тканин Vanish Oxi Action 470 г (5900627081725/5900627063165)
від 277 ₴
у 3 магазинах
Somat
Ополіскувач для посуду Somat потрійної дії 750 мл (9000100344098)
від 180 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Засіб для миття посуду Frosch Sensitive Provitamin бальзам-концентрат для чутливої шкіри рук 500 мл
від 148 ₴
296,00 ₴ / л
у 3 магазинах
L'Arbre Vert
Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Розмарин 750 мл (3450601047152)
від 128 ₴
170,67 ₴ / л
у 3 магазинах
Sano
Засіб для миття унітазу Sano Anti Kalk WC 750 мл (7290000287621)
від 202 ₴
269,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Експерт сила 7 750 мл (8720181679087)
від 120 ₴
у 3 магазинах
The Pink Stuff
Піна для чищення ванної кімнати The Pink stuff Bathroom Foam Cleaner 750 мл (5060033820117)
від 109 ₴
145,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Відновлення та аромат 3.750 л (9000101810233)
від 779 ₴
207,73 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Універсальний знежирювальний засіб ChanteClair Sgrassatore Universale Marsiglia з ароматом марсельського мила, з розпилювачем, 600 мл (8015194522933)
від 110 ₴
183,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Cillit Bang
Засіб для чищення Cillit Bang Антижир+Сяяння 750 мл (5908252016051)
від 118 ₴
157,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Актив Лимон 500 мл (8717163044698)
від 60 ₴
119,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем-спрей Cif для чищення різних видів поверхностей 700 мл. (8720182836403)
від 114 ₴
162,86 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Спрей для очищення Cif Perfect Finish 435 мл (8710447376126)
від 98 ₴
224,14 ₴ / л
у 3 магазинах
Coccolino
Coccolino рідкий мийний засіб Sensitive для делікатного прання
від 464 ₴
у 3 магазинах
iGel
Гель для прання IGEL Perfumed Edition 4в1 2л
від 312 ₴
156,00 ₴ / л
Teo Bebe
Пральний порошок Teo Bebe Aloe 400гр (3800024022845)
від 26 ₴
64,75 ₴ / кг
Persil
Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 18 циклів прання 2.7 кг (9000101805079)
від 390 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch Sensetive Алоє Віра 4009175968265 1500 мл
від 454 ₴
302,67 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair Білий мускус 3.6 л (8015194534035)
від 722 ₴
200,56 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair для кольорових речей 3.6 л (8015194534042)
від 722 ₴
200,56 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Dark Bloom для темних речей 3 л (9000101811322)
від 359 ₴
119,67 ₴ / л
Persil
Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 54 цикли прання 8.1 кг (9000101806618)
від 1 080 ₴