Побутова хімія
1 805 товарів
Paloma
Спрей для видалення вапняного нальоту Paloma Антиналіт+Блиск 600 мл (4820256550403)
179 ₴
298,33 ₴ / л
Чистюня
Засіб по догляду за унітазами Чистюня Морська Свіжість, 500 мл
154 ₴
Duck (Туалетне Каченя)
Таблетки чистоти Туалетне каченя для зливного бачка 50 г х 2 шт
201 ₴
Kalyon
Засіб відбілюючий Kalyon Білосніжний 750 мл (304389)
85 ₴
113,33 ₴ / л
Galax
Засіб для чищення унітазу Galax Антиналіт 750 г. (4262396145369)
83 ₴
Мілам
Засіб для прибирання Сантрі-гель МилаМ Лимон 750 мл (4820152290458)
89 ₴
118,67 ₴ / л
Сан Клин
Засіб для чищення унітазів San Clean Сантік Хвоя 1000 мл (4820003545850)
124 ₴
124,00 ₴ / л
Sodasan
Органічне засіб для туалету Sodasan 750 мл (4019886020008)
463 ₴
617,33 ₴ / л
Porcoz
Гель для прочищення труб Porcoz 1 л (137594)
169 ₴
169,00 ₴ / л
Сан Клин
Засіб San Clean Prof Line для чищення кахлю та фаянсу 750 мл (4820003544143)
174 ₴
232,00 ₴ / л
Чистюня
Засіб для чищення унітазу Чистюня Лимон 1 л (4820168430268)
118 ₴
118,00 ₴ / л
Засіб Biossot NeoCleanPro Анти-наліт для миття ванних кімнат 550 г (4820255110509)
107 ₴
Sodasan
Органічний очищуючий гель для туалету Sodasan 0.75 л (4019886020701)
322 ₴
429,33 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття туалету DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 1 л (4820152333759)
210 ₴
210,00 ₴ / л
DeLaMark
Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330703)
182 ₴
364,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333711)
182 ₴
364,00 ₴ / л
Sano
Засіб для прочищення труб sano drain (200 г) (7290011877859)
251 ₴
Sidolux
Засіб для чищення фуги та швів Sidolux Profi 750мл
129 ₴
172,00 ₴ / л
Sano
Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Lotus, 750 мл (7290108352153)
202 ₴
269,33 ₴ / л
Mister Lemon
Білизна у таблетках Mister Lemon 1 г (4820178063494)
36 ₴
Dasty
Dasty Professional засіб для видалення вапняного нальоту Super Antikalk 700 мл
202 ₴
288,57 ₴ / л
Krot профі
Засіб для чищення труб KROT Профі, 80 г
58 ₴
DeLaMark
Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)
182 ₴
364,00 ₴ / л
Sano
Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)
105 ₴