/

Побутова хімія

1 805 товарів

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Menthol 1000 мл (4820285281040)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Menthol 1000 мл (4820285281040)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Super Blysk, 50 г

Super Blysk

Гранули для прочищення труб Super Blysk, 50 г

28 ₴

Очисник для ванної кімнати ACTIFF Bath Cleaner Spray проти вапняного нальоту, 750 мл

Actiff

Очисник для ванної кімнати ACTIFF Bath Cleaner Spray проти вапняного нальоту, 750 мл

249 ₴

332,00 ₴ / л

Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту ACTIFF Scioglicare Spray, 750 мл

Actiff

Засіб для видалення накипу та вапняного нальоту ACTIFF Scioglicare Spray, 750 мл

179 ₴

Спрей для чищення ванн Pro Wash Для миття ванної кімнати та сантехніки 750 г (4262396145475)

PRO WASH

Спрей для чищення ванн Pro Wash Для миття ванної кімнати та сантехніки 750 г (4262396145475)

190 ₴

Рідина для чищення ванн Biossot Сантрі-гель Морська свіжість для чищення сантехніки 800 мл (4820255110295)

Biossot

Рідина для чищення ванн Biossot Сантрі-гель Морська свіжість для чищення сантехніки 800 мл (4820255110295)

119 ₴

148,75 ₴ / л

Спрей для чищення ванн Smac Sgrassatore Con Candeggina З відбілювальним ефектом 650 мл (8003650025982)

Smac

Спрей для чищення ванн Smac Sgrassatore Con Candeggina З відбілювальним ефектом 650 мл (8003650025982)

246 ₴

378,46 ₴ / л

Рідина для чищення ванн Helper Max Active Power Для сантехніки 1 л (4820183972972)

Helper

Рідина для чищення ванн Helper Max Active Power Для сантехніки 1 л (4820183972972)

164 ₴

164,00 ₴ / л

Гігієнічна спрей-піна з відбілювачем DOA для чищення унітазу та ванної кімнати 1 л (308533)

DOA

Гігієнічна спрей-піна з відбілювачем DOA для чищення унітазу та ванної кімнати 1 л (308533)

219 ₴

219,00 ₴ / л

Спрей для чищення ванної кімнати DOA 1 л (308356)

DOA

Спрей для чищення ванної кімнати DOA 1 л (308356)

219 ₴

219,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.85 л (4820152333452)

UIU

Засіб для миття туалету UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.85 л (4820152333452)

162 ₴

190,59 ₴ / л

Гель для прибирання туалету з антивапняковим ефектом і ароматом хвої SCALA WC gel Disincrostante 1000 ml

Scala

Гель для прибирання туалету з антивапняковим ефектом і ароматом хвої SCALA WC gel Disincrostante 1000 ml

123 ₴

123,00 ₴ / л

Універсальна рідина для миття Klee Flieder und Maiglоckchen 1450 мл (4260418930634)

Herr Klee

Універсальна рідина для миття Klee Flieder und Maiglоckchen 1450 мл (4260418930634)

101 ₴

69,66 ₴ / л

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 400 мл (4973512260520)

Saraya

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 400 мл (4973512260520)

363 ₴

907,50 ₴ / л

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 350 мл наповнювач (4973512260537)

Saraya

Натуральний засіб для ванної Happy Elephant 350 мл наповнювач (4973512260537)

201 ₴

574,29 ₴ / л

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

Kalyon

Засіб відбілюючий Kalyon Літнє сонце 750 мл (304390)

85 ₴

113,33 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Океан 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Хвоя 750 мл (137601)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

TURBOчист

Універсальний миючий засіб для збирання TURBOчист 500 мл (4820178063883)

93 ₴

186,00 ₴ / л

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

Deco Industrie

Гіпоалергенна чистячий засіб для ванної кімнати 750мл Green Emotion Anticalcare e Bagno 8006130503796

247 ₴

329,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

Scala

Засіб для чищення унітазу 750 мл Scala WC Disincrostante 8006130501327

158 ₴

210,67 ₴ / л

Органічний універсальний антибактеріальний засіб Sodasan 0.5 л (4019886019200)

Sodasan

Органічний універсальний антибактеріальний засіб Sodasan 0.5 л (4019886019200)

514 ₴

1 028,00 ₴ / л

Сан Клін Засіб для видалення бруду та плісняви 5 кг (4820003543139)

Сан Клин

Сан Клін Засіб для видалення бруду та плісняви 5 кг (4820003543139)

502 ₴

Нейтральний очищаючій засіб Frosch 5 л (4001499115578)

Frosch

Нейтральний очищаючій засіб Frosch 5 л (4001499115578)

853 ₴

170,60 ₴ / л