Побутова хімія
1 805 товарів
у 3 магазинах
CLEVER
Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779873)
від 205 ₴
Gallus
Гель для прання Gallus 3 в 1 Vollwaschmittel Універсальний 2 л (4251415301312)
від 243 ₴
121,55 ₴ / л
у 3 магазинах
Solar
Гель для прання Solar Universal 5 л (4820269930186)
від 294 ₴
58,80 ₴ / л
у 3 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання чорних тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467198)
від 249 ₴
249,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Der Waschkonig C.G.
Порошок для прання Waschkonig Universal 3.036 кг (4260418931334)
від 326 ₴
107,38 ₴ / кг
Coccolino
Гель для прання Coccolino Care для кольорових речей 1.12 л (8720181019388)
від 246 ₴
219,55 ₴ / л
Procter & Gamble
Пральний порошок для ручного прання Gala Аква-Пудра Французький аромат для кольорових речей 3 цикли, 405 г
від 50 ₴
123,21 ₴ / кг
у 3 магазинах
Ariel
Гель для прання Ariel Для чутливї шкіри 25 циклів прання 1.125 л (8700216691697)
від 299 ₴
у 3 магазинах
Savex
Пральний порошок Savex автомат Color 3450 г (3800024047923)
від 299 ₴
Procter & Gamble
Пральний порошок Ariel Аква-Пудра Color, 300 г
від 60 ₴
199,67 ₴ / кг
у 3 магазинах
L'Arbre Vert
Капсули для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 24 прання (3450601046698)
від 499 ₴
20,79 ₴ / шт
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch Колор Гранат рідкий пральний засіб на 22 прання, 1500 мл. 4009175968296
від 516 ₴
344,00 ₴ / л
Woolite
Засіб для прання рідкий Woolite для кольорових тканин з Кератином 2.7 л (5900627090475)
від 500 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch кольорового Гранат рідкий засіб для прання на 22 прання, 1500 мл. 4009175963475
від 467 ₴
311,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Procter & Gamble
Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для кольорового 30 шт
від 499 ₴
16,63 ₴ / шт
у 3 магазинах
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair Marsiglia з марсельським милом, 1575 мл (35 прань)
від 375 ₴
238,10 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch універсальний на 22 прання, 1500 мл. 9001531967894
від 479 ₴
319,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Ariel
Гель для прання Ariel Дотик свіжого повітря Lenor 40 циклів прання 1.8 л (8700216692090)
від 609 ₴
Losk
Капсули для прання Losk Power Caps Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійська квітка 22 шт (9000101802467)
від 217 ₴
9,86 ₴ / шт
у 3 магазинах
Frosch
Рідкий пральний засіб-бальзам Frosch для вовни і шовка Мигдальне молочко 1.5 л (4009175942845)
від 455 ₴
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Renew для світлих та білих речей 3 л (9000101827163)
від 699 ₴
233,00 ₴ / л
Savex
Пральний порошок Savex автомат Color&Care 5400 г (3800024047947)
від 639 ₴
118,31 ₴ / кг
у 3 магазинах
Coccolino
Гель для прання Coccolino Care для білих речей 2.72 л (8720181548864)
від 786 ₴
288,97 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Відновлення та аромат для темних речей 2000 мл (9000101809992)
від 453 ₴
226,50 ₴ / л