/
Пральний порошок Purmat Universal для всіх типів білизни, 10 кг (100 прань)

Purmat

Пральний порошок Purmat Universal для всіх типів білизни, 10 кг (100 прань)

792 ₴

79,20 ₴ / кг

Порошок для прання Klee Universal 10 кг (4260353550058)

Herr Klee

Порошок для прання Klee Universal 10 кг (4260353550058)

597 ₴

59,70 ₴ / кг

Гель для прання Extra MIX Color з ароматом свіжості 4 л (4820196011675)

Extra Mix

Гель для прання Extra MIX Color з ароматом свіжості 4 л (4820196011675)

268 ₴

67,00 ₴ / л

Гель для прання Extra Mix PRO Black з ароматом свіжості 4 л (4820196011699)

Extra Mix

Гель для прання Extra Mix PRO Black з ароматом свіжості 4 л (4820196011699)

268 ₴

67,00 ₴ / л

Мило господарське Novax відбілююче, 125 г

Novax

Мило господарське Novax відбілююче, 125 г

42 ₴

Мило господарське Novax делікатне, 125 г

Novax

Мило господарське Novax делікатне, 125 г

38 ₴

Мило господарське Novax для дитячої білизни, 125 г

Novax

Мило господарське Novax для дитячої білизни, 125 г

42 ₴

Концентрований гель для прання Sano Maxima Mix & Wash, 1.5 л ()7290102992010)

Sano

Концентрований гель для прання Sano Maxima Mix & Wash, 1.5 л ()7290102992010)

623 ₴

415,33 ₴ / л

Порошок для прання Signum Universal 10 кг (5900308777664)

Signum

Порошок для прання Signum Universal 10 кг (5900308777664)

528 ₴

52,80 ₴ / кг

Гель для прання дитячого одягу Green&Clean Professional 1.5 л (4823069701772)

Green&Clean

Гель для прання дитячого одягу Green&Clean Professional 1.5 л (4823069701772)

700 ₴

466,67 ₴ / л

Пральний порошок Green & Clean Professional для дитячого одягу 3 кг (4823069701598)

Green&Clean

Пральний порошок Green & Clean Professional для дитячого одягу 3 кг (4823069701598)

845 ₴

Порошок для прання Gama Floral 3в1 з квітковим ароматом, 2.2 кг (40 прань)

Gama

Порошок для прання Gama Floral 3в1 з квітковим ароматом, 2.2 кг (40 прань)

538 ₴

244,55 ₴ / кг

Гель для прання Persil Expert Sensitive Deep Clean 80 циклів прання 3.6 л (9000101806458)

Persil

Гель для прання Persil Expert Sensitive Deep Clean 80 циклів прання 3.6 л (9000101806458)

899 ₴

249,72 ₴ / л

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 44 шт (8700216765077)

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 44 шт (8700216765077)

923 ₴

Порошок-концентрат пральний Sodasan Heavy Duty для сильних забруднень, для білих та кольорових речей з пом'якшувачем води та кисневим відбілювачем 1 кг (4019886050609)

Sodasan

Порошок-концентрат пральний Sodasan Heavy Duty для сильних забруднень, для білих та кольорових речей з пом'якшувачем води та кисневим відбілювачем 1 кг (4019886050609)

669 ₴

Концентрований безфосфатний засіб для прання DeLaMark Color 2 л (4820152330864)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний засіб для прання DeLaMark Color 2 л (4820152330864)

747 ₴

Пральний порошок Gallus Professional Univesal 4в1 6,6 кг 120 прань

Gallus

Пральний порошок Gallus Professional Univesal 4в1 6,6 кг 120 прань

529 ₴

80,15 ₴ / кг

Гель для прання Gama Floral з квітковим ароматом, 3 л (66 прань)

Gama

Гель для прання Gama Floral з квітковим ароматом, 3 л (66 прань)

796 ₴

265,33 ₴ / л

Гель для прання Gama Квіти 100 прань 4,5 л 8435495845270

Gama

Гель для прання Gama Квіти 100 прань 4,5 л 8435495845270

837 ₴

186,00 ₴ / л

Капсули для прання універсальні Maxi Power Свіжість 26 шт (4820204703219)

Maxi Power

Капсули для прання універсальні Maxi Power Свіжість 26 шт (4820204703219)

299 ₴

11,50 ₴ / шт

Порошок для прання Gama Universal 3в1 універсальний, 3 кг

Gama

Порошок для прання Gama Universal 3в1 універсальний, 3 кг

500 ₴

166,67 ₴ / кг

Універсальний пральний порошок Waschkonig Universal 6,5 кг (4260554141819)

Der Waschkonig C.G.

Універсальний пральний порошок Waschkonig Universal 6,5 кг (4260554141819)

605 ₴

93,08 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Гранат на 22 прання, 1450 гр. 4001499969515

Frosch

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Гранат на 22 прання, 1450 гр. 4001499969515

629 ₴

433,79 ₴ / кг

Універсальний гель для прання Omino Bianco Антибактеріальний 60 прань 2.4 л (8003650023353)

Omino Bianco

Універсальний гель для прання Omino Bianco Антибактеріальний 60 прань 2.4 л (8003650023353)

792 ₴

330,00 ₴ / л