Прибирання
230 товарів
у 2 магазинах
ChanteClair
Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424)
від 170 ₴
272,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Galax
Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441)
від 83 ₴
110,67 ₴ / л
Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл
від 60 ₴
120,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Мілам
Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582)
від 128 ₴
246,15 ₴ / л
у 2 магазинах
Ludwik
Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл
від 83 ₴
110,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Domo
Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1)
від 107 ₴
428,00 ₴ / л
Сан Клин
Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215)
від 166 ₴
220,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Мілам
Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281)
від 115 ₴
115,00 ₴ / л
у 2 магазинах
PRO service
Миючий дезинфікуючий засіб PRO SERVICE Сантрі-гель Лимон 5 л (25472914)
від 333 ₴
66,60 ₴ / л
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck 5в1 Гігієна і білизна Цитрус, 900 мл
від 160 ₴
177,78 ₴ / л
у 2 магазинах
Мілам
Засіб для видалення іржі та вапняного нальоту Милам Сантрі, 1 л
від 117 ₴
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Очищувач для унітазу Dr. Beckmann (3 шт по 100 г)
від 214 ₴
Bref
Кульки для унітазу Bref Сила лілової води Лаванда 50 г (9000100956079)
від 75 ₴
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний очищаючий засіб для ванної кімнати Sodasan 0.5 л (4019886019569)
від 325 ₴
650,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Підвісний блок для унітазу Duck Aqua Blue (5000204324105)
від 82 ₴
у 2 магазинах
Domo
Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1)
від 201 ₴
201,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235)
від 229 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753)
від 61 ₴
50,42 ₴ / л
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584)
від 132 ₴
176,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт
від 55 ₴
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт
від 35 ₴
Мілам
Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687)
від 121 ₴
161,20 ₴ / л
у 2 магазинах
DOA
Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626)
від 87 ₴
116,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Porcoz
Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425)
від 164 ₴
218,67 ₴ / л