/
Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Лимон для миття всіх видів поверхонь 5 л (4820255110059)

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Лимон для миття всіх видів поверхонь 5 л (4820255110059)

213 ₴

42,60 ₴ / л

Sidolux mleczko очищувальне молочко 500 мл лимон

Sidolux

Sidolux mleczko очищувальне молочко 500 мл лимон

98 ₴

196,00 ₴ / л

Миючий засіб CHAMELOO PROFESSIONAL універсальний 1л (5060459670129)

Chameloo Professional

Миючий засіб CHAMELOO PROFESSIONAL універсальний 1л (5060459670129)

598 ₴

598,00 ₴ / л

Засіб для чищення Neta Універсальний для забруднених і жирних поверхонь 1.3 кг (8694891101117)

Neta

Засіб для чищення Neta Універсальний для забруднених і жирних поверхонь 1.3 кг (8694891101117)

281 ₴

Засіб для прибирання Neta Універсальний 5 кг (8694891102152)

Neta

Засіб для прибирання Neta Універсальний 5 кг (8694891102152)

735 ₴

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 5 л (8694891053157)

Neta

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 5 л (8694891053157)

1 040 ₴

208,00 ₴ / л

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

Neta

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

297 ₴

297,00 ₴ / л

Засіб для видалення вапна та жиру Neta 5 кг (8694891062159)

Neta

Засіб для видалення вапна та жиру Neta 5 кг (8694891062159)

1 269 ₴

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

Astonish

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

191 ₴

347,27 ₴ / л

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

Gallus

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

139 ₴

185,33 ₴ / л

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

DeLaMark

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

251 ₴

502,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

303 ₴

303,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

Denkmit

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

145 ₴

145,00 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

Sano

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

202 ₴

269,33 ₴ / л

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

Sano

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

142 ₴

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

Astonish

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

The Pink Stuff

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

199 ₴

265,33 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

Pulirapid

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

124 ₴

248,00 ₴ / л

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

TURBOчист

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

94 ₴

188,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

179 ₴

179,00 ₴ / л