/
Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

Neta

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

297 ₴

297,00 ₴ / л

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

Astonish

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

191 ₴

347,27 ₴ / л

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

Gallus

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

139 ₴

185,33 ₴ / л

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

DeLaMark

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

251 ₴

502,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

303 ₴

303,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

Denkmit

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

145 ₴

145,00 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

Sano

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

202 ₴

269,33 ₴ / л

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

Sano

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

142 ₴

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

Astonish

Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл

229 ₴

305,33 ₴ / л

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

The Pink Stuff

Засіб для миття унітазу The Pink Stuff The Miracle Toilet Cleaner 750мл

199 ₴

265,33 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark з ароматом вишні 1 л (4820152330758)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Лимонник та вербена 1 л (4820152333704)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

Pulirapid

Засіб проти вапняного нальоту з натуральним оцтом 500 мл Pulirapid Anticalrace 8002295001184 3747900

124 ₴

248,00 ₴ / л

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

TURBOчист

Гель для прочищення каналізаційних труб TURBOчист 500 мл ( 4820178060394 )

94 ₴

188,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333650)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

Denkmit

Засіб для прочищення труб Denkmit Rohrreiniger-Granulat, 600 г

159 ₴

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

Сан Клин

Засіб миючий San Clean Prof Line для генерального прибирання 750 мл (4820003544358)

159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.5 л (4820152333346)

146 ₴

292,00 ₴ / л

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

TURBOчист

Засіб для очищення від іржі та водного каменю TURBOчист 450 мл ( 4820178060875 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

TURBOчист

Активний гель для чищення унітазів від іржі та нальоту TURBOчист Professional 1000 мл ( 4820178063357 )

158 ₴

158,00 ₴ / л

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

Tortilla

Еко порошок для чищення з активним киснем антибактеріальний Tortilla 500 г ( 4820178060134 )

63 ₴

Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

dr. Prakti

Засіб для чищення іржі емальових поверхонь Dr.Prakti Blue Ocean 750 мл

72 ₴

96,00 ₴ / л