/
Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

Мілам

Порошок для чищення МилаМ Кисневий 500 г (4820152290793)

49 ₴

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

Denkmit

Засіб для видалення цвілі та бактерій Denkmit Schimmel-Entferner 750 мл.

229 ₴

305,33 ₴ / л

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення від плісняви ​​та грибка TURBOчист 450 мл ( 4820178060820 )

280 ₴

622,22 ₴ / л

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

TURBOчист

Активний засіб для очищення акрилових поверхонь TURBOчист 450мл ( 4820178060806 )

136 ₴

302,22 ₴ / л

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Тропічні фрукти, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333766)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark лимонник з вербеном 1 л (4820152334121)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Квіткова Свіжість, 1 л

Чистюня

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Квіткова Свіжість, 1 л

154 ₴

154,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб Мілам Chemical Кріт гранули 80 г (4820152290847)

Мілам

Засіб для прочищення труб Мілам Chemical Кріт гранули 80 г (4820152290847)

34 ₴

Засіб для чищення унітазу Active PR Pine Fresh з хлором 750 мл (4820196012764)

Active

Засіб для чищення унітазу Active PR Pine Fresh з хлором 750 мл (4820196012764)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

Active

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

IRGE

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

69 ₴

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

Galax

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

104 ₴

138,67 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

Active

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

Blyskavka

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

34 ₴

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

295 ₴

3 933,33 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Poseidon 1000 мл (4820285281071)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Poseidon 1000 мл (4820285281071)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Гель для прибирання туалету з відбілювачем і ароматами лайма і вербени SCALA WC gel Sbiancante 1000 ml

Scala

Гель для прибирання туалету з відбілювачем і ароматами лайма і вербени SCALA WC gel Sbiancante 1000 ml

97 ₴

97,00 ₴ / л

Підвісний туалетний блок Blyskavka Хвойна свіжість 35 г (4820055140942)

Blyskavka

Підвісний туалетний блок Blyskavka Хвойна свіжість 35 г (4820055140942)

35 ₴

Туалетний блок Duck Диски чистоти Virtual Violet в дозаторі 36 мл (5000204369700)

Duck (Туалетне Каченя)

Туалетний блок Duck Диски чистоти Virtual Violet в дозаторі 36 мл (5000204369700)

158 ₴

4 388,89 ₴ / л

Засіб San Clean для чищення унітазу Хлорний 750 мл (4820003545867)

Сан Клин

Засіб San Clean для чищення унітазу Хлорний 750 мл (4820003545867)

136 ₴

181,33 ₴ / л

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean Лимонна свіжість (4820055140997)

Blyskavka

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean Лимонна свіжість (4820055140997)

34 ₴