/
Засіб San Clean Prof Line для чищення кахлю та фаянсу 750 мл (4820003544143)

Сан Клин

Засіб San Clean Prof Line для чищення кахлю та фаянсу 750 мл (4820003544143)

174 ₴

232,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Чистюня Лимон 1 л (4820168430268)

Чистюня

Засіб для чищення унітазу Чистюня Лимон 1 л (4820168430268)

118 ₴

118,00 ₴ / л

Засіб Biossot NeoCleanPro Анти-наліт для миття ванних кімнат 550 г (4820255110509)

Засіб Biossot NeoCleanPro Анти-наліт для миття ванних кімнат 550 г (4820255110509)

107 ₴

Засіб для миття туалету DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 1 л (4820152333759)

DeLaMark

Засіб для миття туалету DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 1 л (4820152333759)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330703)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330703)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333711)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333711)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для прочищення труб sano drain (200 г) (7290011877859)

Sano

Засіб для прочищення труб sano drain (200 г) (7290011877859)

251 ₴

Засіб для чищення фуги та швів Sidolux Profi 750мл

Sidolux

Засіб для чищення фуги та швів Sidolux Profi 750мл

129 ₴

172,00 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Lotus, 750 мл (7290108352153)

Sano

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Lotus, 750 мл (7290108352153)

202 ₴

269,33 ₴ / л

Білизна у таблетках Mister Lemon 1 г (4820178063494)

Mister Lemon

Білизна у таблетках Mister Lemon 1 г (4820178063494)

36 ₴

Dasty Professional засіб для видалення вапняного нальоту Super Antikalk 700 мл

Dasty

Dasty Professional засіб для видалення вапняного нальоту Super Antikalk 700 мл

202 ₴

288,57 ₴ / л

Засіб для чищення труб KROT Профі, 80 г

Krot профі

Засіб для чищення труб KROT Профі, 80 г

58 ₴

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330697)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)

Sano

Туалетний блок Sano Лаванда 55 г (7290102990054)

105 ₴

Засіб для миття ванної кімнати UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333353)

UIU

Засіб для миття ванної кімнати UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333353)

135 ₴

270,00 ₴ / л

Утьонок стікер чистоти Океанський оазис 3 шт

Duck (Туалетне Каченя)

Утьонок стікер чистоти Океанський оазис 3 шт

80 ₴

Засіб рідкий санітарно-гігієнічний МілаМ-chemical Сантрі лимон 1 л

Мілам

Засіб рідкий санітарно-гігієнічний МілаМ-chemical Сантрі лимон 1 л

111 ₴

111,00 ₴ / л

Гель для чищення милам сhemical санітарно-гігієнічний ароматизований (1 л) (4820152290748)

Мілам

Гель для чищення милам сhemical санітарно-гігієнічний ароматизований (1 л) (4820152290748)

142 ₴

142,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active Ocean Fresh з хлором 1 л (4820196012740)

Active

Засіб для чищення унітазу Active Ocean Fresh з хлором 1 л (4820196012740)

109 ₴

109,00 ₴ / л

Дезінфікуючий засіб для туалету Kalyon 8698848000478 весняний бриз 750 мл

Kalyon

Дезінфікуючий засіб для туалету Kalyon 8698848000478 весняний бриз 750 мл

147 ₴

196,00 ₴ / л

Кульки для унітазу Bref Triple М'ята та Евкаліпт 120 г (9000101360578)

Bref

Кульки для унітазу Bref Triple М'ята та Евкаліпт 120 г (9000101360578)

189 ₴

Сантік від іржи б/розпилювача 500г (4820003540565)

Сан Клин

Сантік від іржи б/розпилювача 500г (4820003540565)

113 ₴

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат хвоя, 1.5 л

La Antigua Lavandera

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат хвоя, 1.5 л

116 ₴

77,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Сан Клін Сантік Морський 1000 мл (4820003545843)

Сан Клин

Засіб для чищення унітазу Сан Клін Сантік Морський 1000 мл (4820003545843)

124 ₴

124,00 ₴ / л